Astora Art House

Eladó téglalakás
Balatonlelle, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
74 400 000 Ft74.4 M Ft 1 200 000 Ft/m2
2 szoba
62 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 62 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 866
Gál Balázs
City Cartel Balaton

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Akciós, előértékesítési árakon!!

Vízparti utcában, a Balatontól mindössze 100 méterre!

A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál Balatonlellén, pár lépésre a szabadstrandtól, új építésű, 18 lakásos, 4 szintes, liftes társasházban található, tégla építésű lakásokat.

A lakások 1+, valmint 1+2 szobás beosztással, erkély és teraszkapcsolattal kerülnek kialakításra.

Kulcsrakészen, várhatóan, 2026. év végén kerülnek átadásra.

Hőszivattyús hűtés-fűtés, elektromos redőnyök, ütemezett fizetés.

A lakásokhoz, gépkocsibeálló 4 millió forintért kötelezően megvásárolandó.

Refrenciák megtekinthetőek!

További részletes információért forduljon hozzám bizalommal, a hét bármely napján!

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Balatonlelleén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonlelle m² ár
1200 e Ft
1412 e Ft 15%
Ennek az ára
Balatonlelle átlagár
74.4 M Ft m Ft
73.2 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonlelle, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

95.99 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

61.732 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

64.664 M Ft
2 szoba
56 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

139 M Ft
4 szoba
80 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

94.99 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

99 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

61.951 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

61.951 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

64.664 M Ft
2 szoba
56 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

115.5 M Ft
4 szoba
80 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

95.45 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfenyves