Avico Greentop

Eladó téglalakás
Balatonkenese, 2. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 16 kép 1/19
135 000 000 Ft135 M Ft 1 626 506 Ft/m2
3 szoba
83 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 242
Erdélyi Miklós István
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***Balatonkenese szívében, a Kenese Ligetben Új építésű, teljesen berendezett, 2. emeleti lakás eladó.***
Álmodozol egy modern, vízpart közeli otthonról vagy nyaralóról, ahol minden adott a kényelmes, gondtalan élethez? Most megvalósíthatod!
Ez az 83 m2 összterületű, 71 m2 hasznos alapterületű lakás a Kenese Liget B épületének 2 emeletén várja új tulajdonosát mindössze 100 méterre a Balaton partjától. A kikötő 4 perc, a Vak Bottyán strand pedig mindössze 7 perc sétára található.

Kiemelt jellemzők
-Tágas nappali-konyha-étkező: 31,39 m2-es, világos, napfényes tér a közös pillanatokhoz
-Két kényelmes hálószoba: 11,89 m2 és 11,90 m2
-Praktikus elosztás: fürdőszoba, külön WC, gardrób
-Óriási, 24,37 m2-es terasz a reggeli kávétól a balatoni naplementéig
-Energiatakarékos hőszivattyús hűtés-fűtés: szobánként szabályozható, H-mérővel
-Prémium nyílászárók: 3 rétegű üvegezés, elektromos árnyékoló
-Gépesített, egyedi tervezésű konyha és teljes berendezés lakberendező által kialakítva
A lakás azonnal költözhető, minden részletében minőséget és modern kényelmet kínál. Ideális választás lehet állandó otthonnak, nyaralónak vagy akár értékálló befektetésnek.
Extra szolgáltatások az OTP Ingatlanponttól
-Teljes körű ügyintézés eladóknak és vevőknek
-Kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciók
-Megbízható ügyvédi háttér
-Személyre szabott pénzügyi megoldások

Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk.
Speciális, ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk. Szerződésének szerkesztését nagy tapaszatalattal, kedvezményesen végezzük, akkor is, ha nem általam vásárol! Finszter Ügyvédi Iroda. Mentsen el.

Referencia szám: M310489-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Balatonkenesén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonkenese m² ár
1627 e Ft
1731 e Ft 6%
Ennek az ára
Balatonkenese átlagár
135 M Ft m Ft
122.2 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonkenese, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonkenese, Mikes Kelemen
Eladó téglalakás

Balatonkenese

97.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

73 M Ft
2 szoba
40 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

125 M Ft
2 szoba
53 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

135 M Ft
3 szoba
85 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

84.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

60 M Ft
2 szoba
37 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

122.1 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

73 M Ft
2 szoba
40 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

125 M Ft
2 szoba
77 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca