City Pearl

Eladó téglalakás
Balatonkenese, Széchenyi utca, 1. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 28 kép 1/30
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 565 060 Ft/m2
3 szoba
83 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb, Gázkazán
Kilátás: Kertre néz
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Hűtés: Egyéb
Gépek: Mosógép, Mosogatógép, Hűtőgép, Mélyhűtő, Mikró, Sütő
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: AA+ (2016-2023-as besorolás)

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 367
Kis Pál Zoltán
Kis Pál Zoltán Ingatlanszakértő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

INGATLAN HELYSZÍNE:

Az ingatlan Balatonkenesén található a Premium Residence Kenese Liget-ben, csendes, rendezett környezetben. 300 méteren belül gyalogosan elérhető, a kikötő, strand, vasútállomás, buszmegállók, bevásárlási lehetőség, orvos, iskola. A település kiváló választás állandó lakhatásra és nyaralónak egyaránt.

ÉPÜLET JELLEMZŐI:

A liftes, 4 emeletes, téglaépítésű társasház 2024-ben épült, kiváló minőségben. Az épülethez gondozott, zárt, közös kert tartozik, amelyet a lakók szabadon használhatnak.

LAKÁS JELLEMZŐI:

A 3 szobás lakás a társasház 1. emeletén található, amit gyalogosan és lifttel is megközelíthetünk. A bejárati ajtón belépve az előtérbe lépünk. Balra kialakítottak egy külön wc-t kézmosóval. Tovább haladva a teraszkapcsolatos nappaliba lépünk, melyben a konyha is kialakításra került. Ebből a helységből nyílik két külön nyíló hálószoba, mindkettő teraszkapcsolatos. A hálószobák előtti közlekedőből jutunk a fürdőbe, melyben tágas zuhanyzót alakítottak ki. Praktikus elrendezésének köszönhetően kényelmes otthont biztosít családok vagy párok számára is.

Az ingatlan rövid idő alatt birtokba vehető.

LAKÁS MÉRETEI:

Lakótér: 61,94 nm Terasz: 43,22 nm

Belmagasság: 2,65 m

MŰSZAKI FELSZERELTSÉG:

A fűtést és a hűtést hőszivattyú a meleg vizet villanybojler biztosítja. A nappaliban, fürdőben és wc-ben padlófűtés található. Az ablakok aluredőnnyel szereltek.

KÖLTSÉGEK:

Közös költség: 26500 Ft, mely magába foglalja csatornadíjat, felújítási alapot, a takarítást, a szemétdíjat, a közös villanyfogyasztást, a közös képviselet díját, kertgondozást és a biztosítást. Az éves villanyszámla összege 140.000 Ft.

PARKOLÁS:

A vételár tartalmaz egy db felszíni gk, beállóhelyet. Igény esetén tároló és beállóhely vásárolható a mélygarázsban.

Ára: 129,9 MFt

Nézz körül: https://youtu.be/t-f0x4p9XPg

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 03. 04.

3 szobás téglalakások ára Balatonkenesén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonkenese m² ár
1565 e Ft
1731 e Ft 10%
Ennek az ára
Balatonkenese átlagár
129.9 M Ft m Ft
122.2 m Ft -6%

Nézzen videót az ingatlanról

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonkenese, Széchenyi utca, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

84.9 M Ft
1 szoba
42 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

239.192 M Ft
3 szoba
92 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba
168 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

122.1 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Balatonkenese

129.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

184.95 M Ft
2 szoba
70 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

118 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

122.5 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

75 M Ft
2 szoba
44 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

125 M Ft
2 szoba
77 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonkenese