Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Balatonföldvár, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
168 000 000 Ft168 M Ft 1 768 421 Ft/m2
4 szoba
95 m²
5. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kis Melinda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Emlékszik a Kvassay sétány esti fényeire és a vitorlások halk koccanására a kikötőben? Ez az ingatlan pont ezt a nyugalmat hozza el a mindennapjaiba. Balatonföldvár legszebb részén, pár méterre a parttól várja új tulajdonosát ez a 4 szobás ékszerdoboz. Itt a reggeli kávé mellé nem csak tejszín, hanem balatoni panoráma/friss tóparti levegő is jár. Jöjjön el, szeressen bele, és legyen Ön a következő, aki a déli part legstílusosabb városában hajtja álomra a fejét!

Eladó Balatonföldvár egyik legszebb részén egy különleges hangulatú, 95 m²-es, penthouse lakás, amelyhez egy 52 m²-es tágas terasz, illetve 8 m2 tetőkert tartozik. Az ingatlan páratlan ritkaság a piacon, a 3 külön nyilló hálószobás elrendezése és balatoni panorámája tökéletes választás akár nyaralónak, akár állandó otthonnak.

A lakás világos,csendes. A nappaliból közvetlenül kilehet menni az 52 m² panorámás teraszra, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a Balatonra, így a napi rutin melett van lehetőség egy kis kikapcsolódásra a teraszon. Az igazi ritka kincsek közzé tartozik a három külön nyíló hálószoba amelyek megléte lehetőséget biztosít családok vagy nagyobb létszámú vendégek fogadására és mindezek mellett az ingatlanhoz két fürdőszoba és egy külön vendég WC tartozik, így igazán nem okozhat fejfájást a nagyobb létszám vendégűl látása.

A lakás főbb jellemzői:
- 95 m² lakótér
- 52 m² panorámás terasz
- 3 hálószoba
- 2 fürdőszoba + külön vendég WC
- penthouse jellegű kialakítás
- balatoni panoráma
- kiváló lokáció Balatonföldváron

A lakáshoz mélygarázs beállóhely és tároló is opcionálisan vásárolható, ami tovább növeli az ingatlan értékét és kényelmét. A mélygarázs beállóhoz kiépítésre került elektromos autó töltőpont is!

A lakóházban kialakításra kerűlt egy különlegessen jól kialakított wellness részleg, amely a tulajdonosok számára elérhető0-24-ben!
- jacuzzi
- infra szauna
- finn szauna
- gőzkamra

A ház belső kertjében kiépítésre kerűlt egy közös használatú medence, amely a nyári hónapokban igazi felüdűlést biztosít a lakók számára.

A lakás exklúzív lokációban helyezkedik el,a Balaton-part, kikötő, éttermek és üzletek könnyen elérhetők, mégis nyugodt, biztonságot nyújtó élettel teli közegben található.

Az ingatlan teljes berendezéssel kerül értékesítésre, mely benne van az árban. A teljesség igénye nélkül: Nobilia konyhabútor, bosch konyhagépek, olasz bútorok, az Alu-Redőny Kft. által gyártott prémium alumínium motoros redőnyök.

Ez az ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik panorámás, prémium balatoni otthont keresnek egy kiváló lokációban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Balatonföldváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonföldvár m² ár
1768 e Ft
1516 e Ft -17%
Ennek az ára
Balatonföldvár átlagár
168 M Ft m Ft
157.5 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonföldvár, 5. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

145.398 M Ft
2 + 1 szoba
118 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

132.195 M Ft
2 szoba
53 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

153.4 M Ft
3 szoba
118 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

153.4 M Ft
3 szoba
118 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

102.27 M Ft
2 szoba
52 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

66.36 M Ft
1 szoba
28 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

155 M Ft
3 szoba
118 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

135.24 M Ft
2 szoba
44 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás