Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Balatonboglár, 1. emelet

+ 13 kép 1/16
72 450 000 Ft72.45 M Ft 1 317 273 Ft/m2
2 szoba
55 m²
1. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 55 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Makarész András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A City Cartel Balaton Ingatlaniroda eladásra kínál Balatonboglár központi részén, a Platán Strandtól 5-6 perces sétatávolságra, 2x6 lakásos társasházban, új építésű lakásokat.

Az ingatlanok magas műszaki tartalommal rendelkező, várhatóan 2024. májusában kulcsrakész állapotban átadásra kerülő, társasházi lakások.

Az ingatlanok kettő épületben összesen 12 lakóegységből fognak állni, önálló társasházi albetétenként.

A tervezés folyamán nagy hangsúlyt fektettek a terület kihasználására, ennek köszönhetően mindegyik lakás nagyon praktikus és jó beosztású.

Az ingatlanok 1+1 és 1+2 szobás kialakításúak, terasz- vagy erkélykapcsolattal, a földszinti lakások kertkapcsolattal is rendelkeznek.

Legfőbb jellemzők: műanyag nyílászárók, hőszigetelő üvegezéssel, elektromos redőnyök, szúnyoghálóval, víz-levegő hőszivattyús hűtés-fűtés, játszótér, elektromos kapuk, alacsony rezsiköltség.

Belső burkolatok és a fürdő helyiségek burkolatai magas minőségű termékcsaládból, különböző méretben választhatóak.

A lakások fűtését levegő-víz hőszivattyúk biztosítják, padlófűtéssel és mennyezet fűtés-hűtéssel.

A képek a mintalakás képei, a bútorzatok nem tartalmazzák a vételárat!

A lakásokhoz opcionálisan vásárolható:

- felszíni parkoló: 2.413.000 Ft (bruttó ára)
- fedett parkoló: 5.715.000 Ft (bruttó ár)
- tároló (4 m2): 3.810.000 Ft (bruttó ár)

További részletes információért forduljon hozzám bizalommal, a hét bármely napján.

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2024. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Balatonbogláron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonboglár m² ár
1317 e Ft
1238 e Ft -6%
Ennek az ára
Balatonboglár átlagár
72.45 M Ft m Ft
65.7 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonboglár, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

105.44 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

96.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

189 M Ft
3 szoba
88 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

100.19 M Ft
3 szoba
74 m²
Balatonboglár, Klapka György utca
Eladó téglalakás

Balatonboglár

119.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

96.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

97.65 M Ft
3 szoba
74 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonboglár, Sétáló utca
Eladó téglalakás

Balatonboglár

52.5 M Ft
2 szoba
69 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

52.5 M Ft