NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Balatonalmádi

+ 17 kép 1/20
117 900 000 Ft117.9 M Ft 1 813 846 Ft/m2
2 + 1 szoba
65 m²
építés éve:2015

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 369
Kiss Hortenzia Melinda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Saját kert+balatoni életérzés: ritka lehetőség Balatonalmádiban.

Balatonalmádi egyik legnépszerűbb, nyugodt részén, Budatava kedvelt lakóparkjában kínálok megvételre egy igazán különleges hangulatú, földszinti, kertkapcsolatos lakást.

Ez nem csak egy ingatlan - ez egy életstílus.

Amitől igazán szerethető:

65 m2 jól átgondolt élettér,

világos, amerikai konyhás nappali,

2 külön nyíló hálószoba,

kamra/tároló,

külön WC,

igényes fürdőszoba beépített pulttal,

az előszobában nagyméretű, tükrös beépített szekrény.

A nappaliból közvetlen kijárat nyílik a füves, saját használatú teraszra és kertre, ahol reggel kávézhatsz, este borozhatsz, és egyszerűen csak élvezheted a nyugalmat.

A kertet sövények választják el, így valódi privát térérzést ad.

Komfort egész évben - alacsony rezsivel:

A lakásban Daikin hőszivattyús fan-coil rendszer biztosítja a hűtést-fűtést, így energiatakarékos, gyorsan szabályozható, kellemes klímát ad nyáron és télen is.

Nyílászárók: redőny + szúnyogháló mindenhol.

Parkolás: A bejárat közvetlen közelében saját, kijelölt parkolóhely tartozik a lakáshoz.

Lakópark, ami tényleg pluszt ad:

A 7800 m2-es, gondosan karbantartott zárt lakópark valódi üdülőhangulatot nyújt:

úszómedence + élménymedence + gyermekmedence,

vizesblokkok, zuhanyzók,

teniszpálya,

röplabda és tollas pálya,

játszótér,

parkosított, rendezett környezet,

elektromos bejárati kapuk.

Lokáció:

A Balaton-part és a strand kényelmes sétával elérhető, így autó nélkül is teljes értékű a nyaralóélmény.

Költségek:

Közös költség: 25.000 Ft/hó, amely tartalmazza:

zöldterület fenntartását, utak, járdák karbantartását, medencék üzemeltetését, takarítását, szemétszállítást.

Kinek ideális:

-saját otthonnak,
-balatoni nyaralónak,
-befektetésnek (kiválóan kiadható).

Miért érdemes megnézni?

Mert kevés ilyen lakás van, ahol: kertkapcsolat + modern műszaki tartalom + lakóparki extrák egyszerre adottak, ráadásul Balatonalmádi egyik legjobb részén.

Megtekintés rugalmasan, akár hétvégén is megoldható.
Ha egy igazán élhető, értékálló balatoni ingatlant keresel, ezt kár kihagyni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Balatonalmádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonalmádi m² ár
1814 e Ft
1650 e Ft -10%
Ennek az ára
Balatonalmádi átlagár
117.9 M Ft m Ft
126.4 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonalmádi

Eladó téglalakások a környékről

Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

99.584 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

139 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonalmádi, Véghely Dezső utca
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

136.322 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

329 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

136.322 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

184 M Ft
4 szoba
119 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

88 M Ft
4 szoba
90 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

95 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonalmádi, Véghely Dezső utca
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

99.584 M Ft
2 szoba
52 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

84 M Ft
6 szoba
78 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

136.322 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonalmádi, Vidovszky Béla utca
Eladó téglalakás

Balatonalmádi