Avico Greentop

Eladó téglalakás
Balatonalmádi, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
136 321 800 Ft136.322 M Ft 1 920 025 Ft/m2
3 szoba
71 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 466
Griecs Krisztián
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újépítésű, rés panorámás apartman idei átadással Balatonalmádiban, 50 méterre a Balatontól

A Wesselényi Lakópark exkluzív projektjében, mindössze 50 méterre a Balatontól, valamint 2 perc sétára a Wesselényi strand bejáratától, eladó az A épület II. emeletén található, 3-as számú apartman.
Az ingatlan idei átadással kerül birtokba adásra, így rövid időn belül hasznosítható saját célra vagy befektetésként.
Az ingatlan rövid bemutatása
A nappali + két külön nyíló hálószobás elrendezés, a külön fürdőszoba és WC, valamint a 33 m?-es, tágas erkély kényelmes, jól élhető tereket biztosít. A teraszról rés balatoni panoráma nyílik, amely tovább növeli az apartman értékét és a balatoni életérzést.
Főbb paraméterek
- Összes alapterület: 73 m2
- Lakótér: 55 m2
- Elosztás: nappali + 2 külön nyíló szoba
- Fürdőszoba + külön WC
- Erkély: 33 m2, rés balatoni panorámával
- Elhelyezkedés: A épület, II. emelet, 3-as apartman
- Épület: liftes, háromszintes
- Projekt státusza: már csak 6 apartman elérhető
Műszaki tartalom és komfort
- Korszerű hőszivattyús fűtés
- Padlófűtés és fan-coil rendszer
- Meleg víz ellátás: 80 literes villanybojler
- 20 cm vastag homlokzati hőszigetelés
- Háromrétegű üvegezésű nyílászárók
- Rejtett redőnyök elektromos vezérlésre előkészítve
- UV- és PVC-szigeteléssel ellátott lapostető
Az apartman emelt szintű szerkezetkész állapotban kerül átadásra, amely magában foglalja a teraszok és erkélyek hidegburkolását is.
Parkolás és extra lehetőségek
-Mélygarázs beálló opcionálisan vásárolható
- Beálló ára: bruttó 9,9 millió Ft
- Elektromos autótöltési lehetőség
- Rugalmas fizetési ütemezés a beruházó részéről
Befektetési szempontok
Az ingatlan 27% ÁFA-t tartalmaz, ami céges vásárlás esetén kedvező konstrukciót jelenthet. A vízpart közelsége, az újépítésű minőség és a rés panorámás erkély együttesen kiváló kiadhatóságot és hosszú távú értékállóságot biztosít.
Biztonság és szakmai háttér
Az ingatlan az OTP Ingatlanpont irodai kínálatában érhető el, az OTP bankcsoporti háttér nyújtotta biztonsággal és átlátható ügyintézéssel. Irodánk teljes körű támogatást biztosít a vásárlás teljes folyamatában, beleértve a finanszírozási és jogi ügyintézést is.
Amennyiben egy idei átadású, vízpart közeli, rés panorámás balatoni apartmant keres kivételes lokációban, ez az ajánlat különösen jó választás lehet.
Várom megkeresését, szívesen adok további információt és egyeztetek személyes bemutatót.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Balatonalmádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonalmádi m² ár
1920 e Ft
1638 e Ft -17%
Ennek az ára
Balatonalmádi átlagár
136.322 M Ft m Ft
130.7 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonalmádi, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

84 M Ft
6 szoba
78 m²
Balatonalmádi, Árpád utca
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

90 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

118.146 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

95 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

88 M Ft
4 szoba
90 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

217 M Ft
4 szoba
168 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

95 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonalmádi, Véghely Dezső utca
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

99.584 M Ft
2 szoba
52 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

99 M Ft
3 szoba