Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Balatonalmádi, földszint

+ 2 kép 1/5
92 720 000 Ft92.72 M Ft 1 783 077 Ft/m2
2 szoba
52 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 369
Kiss Hortenzia Melinda
OTP Ingatlanpont Veszprém

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó földszinti, kertkapcsolatos lakás Balatonalmádiban, Bauhaus stílus, luxus kivitelezés, strand 140 méterre!

Az ár a 2026. január 31-ig megkötött szerződésekre érvényes!

Balatonalmádi kedvelt részén, újépítésű 5 lakásos társasházban kínálunk eladásra egy 52 nm-es, földszinti lakást 18 nm privát terasszal és saját kerttel. A modern Bauhaus stílus és a prémium minőségű kivitelezés garantálja a kényelmet és az értékállóságot.

Lakás jellemzői:

Nappali amerikai konyhával

1 hálószoba

Fürdőszoba + külön wc

18 nm terasz + saját kertkapcsolat

Műszaki tartalom és extra felszereltség:

3 rétegű, első osztályú hő- és hangszigetelt nyílászárók

Mennyezeti hűtés-fűtés, hőszivattyúval

Loxone okosotthon vezérlés

Elektromos árnyékolás, szúnyoghálók

Riasztó és audio kaputelefon távnyitási funkcióval

Monolit vasbeton szerkezet, 12 cm külső szigetelés, lapostető víz- és hangszigeteléssel

Extrák:

Külön megvásárolható parkolóhely és tároló

Elhelyezkedés:

A Balaton part és a strand mindössze 140 méterre

Központi, mégis nyugodt környezet

Ne habozzon, keressen bizalommal további információkért!
Érdeklődni: Kiss Hortenzia +36-70-369-8323

Referencia szám: M312411

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Balatonalmádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonalmádi m² ár
1783 e Ft
1774 e Ft -1%
Ennek az ára
Balatonalmádi átlagár
92.72 M Ft m Ft
109.7 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonalmádi, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

99.584 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

163.576 M Ft
2 szoba
62 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

118.146 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
Balatonalmádi, Vidovszky Béla utca
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

95 M Ft
2 szoba
82 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

92.72 M Ft
2 szoba
61 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

129.959 M Ft
3 szoba
68 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

99.584 M Ft
2 szoba
52 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

135.85 M Ft
2 szoba
100 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

399 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

112.631 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

89.148 M Ft
2 szoba