NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Baja, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
51 900 000 Ft51.9 M Ft 656 962 Ft/m2
3 + 1 szoba
79 m²
2. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 608
Baja Best Ingatlaniroda
Baja-Best Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Baja belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálom eladásra ezt a 2.emeleti 79 m²-es, tágas, szép világos lakást, amelyhez 15 nm-s garázs is tartozik – igazi különlegesség a környéken!

Az ingatlan elrendezése kiváló: előszoba, két hálószoba, nappali, plusz egy kisebb szoba, amely étkezőnek vagy dolgozószobának tökéletes. A konyhát spájz egészíti ki, fürdő kádas és tusolós+wc, valamint külön WC is rendelkezésre áll. A lakás hangulatát két erkély teszi még élhetőbbé.

A társasház jó lakóközösséggel rendelkezik, rendezett és csendes környezetet biztosít. A fűtés gázkonvektorral megoldott, az ingatlan korszerűsítést igényel, így a leendő tulajdonos saját ízlésére alakíthatja.

Szép, világos terek – élhető otthon!
Két erkély + garázs – belvárosban nagy érték!
Sugó-part és belváros pár perc sétára!

Ez az ingatlan valódi ritkaság a piacon – érdemes megnézni!
Megtekintési szándékával vagy kérdéseivel keressen bizalommal!
Amennyiben a vásárláshoz a jelenlegi ingatlana értékesítésére is szükség van, annak teljes körű lebonyolításában örömmel segítünk.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
657 e Ft
621 e Ft -6%
Ennek az ára
Baja átlagár
51.9 M Ft m Ft
58.3 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Baja
Eladó téglalakás

Baja

49.99 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Soltvadkert
Eladó téglalakás

Soltvadkert

69.99 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

62.5 M Ft
1 + 1 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

34.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja, Táncsics Mihály u. 31
Eladó téglalakás

Baja

95 M Ft
3 + 1 szoba
115 m²
Baja, Szentháromság tér
Eladó téglalakás

Baja

49.99 M Ft
3 szoba
91 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

49.99 M Ft
3 szoba
91 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Baja, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás