City Pearl

Eladó téglalakás
Baja, 1. emelet

+ 14 kép 1/17
37 990 000 Ft37.99 M Ft 542 714 Ft/m2
2 szoba
70 m²
1. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3679998510
Mester Dorina
Duna House Baja-Szekszárd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Baja belvárosközeli 1.emeleti 70 m2-es 2 szobás felújított tégla lakás 6 lakásos társasházban eladó. A lakásban a felújítás keretében új víz- és villanyvezeték rendszer készült. Elektromos fűtéshez minden helyiségben leállások lettek kialakítva. A gázfűtés is visszaállítható. Új, kádas fürdőszoba készült. A múlt század elején épült társasház közösképviselete a közelmúltban megújult, havi 10 ezer Ft közösköltséget gyűjtenek a ház külső felújítására.Amennyiben a hírdetés felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás téglalakások ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
543 e Ft
749 e Ft 28%
Ennek az ára
Baja átlagár
37.99 M Ft m Ft
46.9 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

7.49 M Ft
3 szoba
77 m²
Baja, Szegedi út 31
Eladó téglalakás

Baja

68.99 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

39.9 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

34.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

54.999 M Ft
5 szoba
138 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Soltvadkert
Eladó téglalakás

Soltvadkert

69.99 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Baja, Táncsics Mihály u. 31
Eladó téglalakás

Baja

95 M Ft
3 + 1 szoba
115 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba