Astora Art House

Eladó téglalakás
Ajka, földszint

+ 17 kép 1/20
14 900 000 Ft14.9 M Ft 382 051 Ft/m2
1 szoba
39 m²
földszint
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 416
Horváth Gergely Balázs
OTP Ingatlanpont Veszprém

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy felújított, berendezett lakás Ajkán, amely azonnal költözhető!

Ajka Csinger városrészében kínálok megvételre egy 39 nm-es, földszinti, teljes körűen felújított, modern lakást, amely teljes berendezéssel együtt eladó – ide csak költöznie kell!

Főbb jellemzők:
39 nm alapterület
Földszinti elhelyezkedés – kényelmes, lépcsőmentes megközelítés
Amerikai konyhás nappali + külön hálószoba
Fürdőszoba és előtér beépített szekrénnyel

Felújítás és műszaki tartalom:
Teljes víz- és villanyvezeték csere
Modern, esztétikus burkolatok
Új vinyl padló minden helyiségben
Hűtő-fűtő klíma
Alternatív fűtés: fa tüzelésű kályha

Extrák:
36 nm-es, térkövezett, fedett autóbeálló
Saját tároló az épületen belül

A lakás ideális választás első otthonnak, idősebbeknek a földszinti kialakítás miatt, vagy befektetésnek is, hiszen kulcsrakész állapotának és teljes berendezésének köszönhetően azonnal kiadható.

Ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget!
További információért keressen bizalommal, és nézzük meg együtt!

Horváth Gergely
0620/416-8460

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Horváth Gergely
0620/416-8460
gergely.horvath@otpip.hu

Referencia szám: M327063

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Ajkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ajka m² ár
382 e Ft
1161 e Ft 67%
Ennek az ára
Ajka átlagár
14.9 M Ft m Ft
242.7 m Ft 94%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ajka, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

80 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

41.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

81.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

184 M Ft
4 szoba
119 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

34 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

239.192 M Ft
3 szoba
92 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

41.99 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

88.179 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

52 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

399 M Ft
3 szoba
120 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

24 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

41.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

26.5 M Ft
1 szoba
42 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Ajka
Eladó téglalakás

Ajka

41.99 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba