Astora Olive Club House

Eladó sorház
Veresegyház

+ 6 kép 1/9
127 900 000 Ft127.9 M Ft 976 336 Ft/m2
5 szoba
131 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 228 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 520
Dalmadi Orsi
Immo1 Veresegyház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Veresegyház egyik legkedveltebb, új építésű lakóövezetében, a Revetek részén kínáljuk eladásra ezt a modern, kulcsrakész szélső sorházi otthont.

2026. Tavaszi átadás

Saját kertkapcsolattal 228nm
A lakás nettó 131,1 m²,
+terasszal 6,5 m2,
+erkély az emeleten 12 m2
+18,10 m²-es garázs,

Földszint –
amerikai konyhás nappali–étkező (34,91 m²)
Előtér: 5,78 m2
külön Wc: 2,32 m2
Gardrób: 5,58 m2
Szoba: 8,19 m2
Kádas fürdő: 4,81 m2

Tetőtér:
Lépcsőház: 5,56 m2
Közlekedő: 4,46 m2
1. Szoba: 8,35 m2
2. szoba: 7,96 m2
3. szoba: 11,58 m3
Gardrób: 2,21 m2
Fürdőszoba: 7,43 m3

Lokáció:
Csendes aszfaltos utcában található, új építésű házak közvetlen közelben,
közlekedés:
Vasútállomás párc gyakog
Buszmegálló 5 perc gyalog
Központ: Iskola, óvada, orvosi rendelő, 5 perc autóval

Az ingatlan osztatlan közös tulajdon, albetétes, saját kerthasználattal.

Ideális választás fiatal kisgyerekes családoknak vagy azoknak, akik modern, igényes új otthont keresnek.

Az ingatlan hitelezhető, költözhető.

Megtekintés, előre egyeztetett időpontban bármikor.

Teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére szakértő kollégánk. Kérje személyre szabott ajánlatunkat! Ezúton tájékoztatjuk, hogy Ön mint érdeklődő, a hirdetésben megjelölt telefonszám felhívásával hozzájárul személyes adatai – így különösen neve és telefonszáma -, a hirdetést feladó általi - biztonságos és körültekintő - kezeléséhez, nyilvántartásához.
Az Immo1 Adatvédelmi aloldalán találja a teljes körű leírást.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás sorházak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
976 e Ft
359 e Ft -172%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
127.9 M Ft m Ft
45.2 m Ft -183%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház

Eladó ingatlanok a környékről

Tahitótfalu
Eladó családi ház

Tahitótfalu

63.9 M Ft
2 szoba
171 m²
Budakalász
Eladó családi ház

Budakalász

299 M Ft
4 szoba
163 m²
Kisoroszi
Eladó családi ház

Kisoroszi

114.9 M Ft
3 szoba
255 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

99 M Ft
3 szoba
77 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

24.9 M Ft
4 szoba
50 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

119.9 M Ft
3 szoba
103 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²
Törökbálint
Eladó sorház

Törökbálint

54.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Gyömrő
Eladó sorház

Gyömrő

85.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Veresegyház
Eladó sorház

Veresegyház

164.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

157 M Ft
4 szoba
135 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Veresegyház
Eladó sorház

Veresegyház

108.7 M Ft
5 szoba
102 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Pécel, Wesselényi utca 47
Eladó sorház

Pécel

17.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Tököl
Eladó sorház

Tököl

69.9 M Ft
1 + 3 szoba
77 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

90 M Ft
3 szoba
110 m²
Vác, Sejce dűlő
Eladó sorház

Vác

39.9 M Ft
1 szoba
173 m²
Érd
Eladó téglalakás

Érd

77.4 M Ft
3 szoba
62 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Veresegyház
Eladó sorház

Veresegyház

120 M Ft
5 szoba
123 m²
Pilisborosjenő
Eladó családi ház

Pilisborosjenő

299 M Ft
4 + 1 szoba
183 m²