Seven Pearl

Eladó sorház
Halásztelek

+ 16 kép 1/19
121 000 000 Ft121 M Ft 1 152 381 Ft/m2
5 szoba
105 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 40 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 930
Kerekes Orsolya
ADL Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Eladásra kínálok egy 2023-ban épült, modern, 105 m²-es sorházat, amely már most biztos bevételt generál új tulajdonosa számára. Az ingatlan jelenleg hosszú távú bérlővel rendelkezik, így 2026 közepéig garantált hozamot biztosít, kockázatmentes és stabil befektetést kínálva.

A sorház egy csendes, zárt lakóparkban található, rendezett környezetben. Az amerikai konyhás nappali és négy hálószoba kényelmes otthont nyújt a lakók számára, míg a saját kert és a terasz extra életteret biztosít. A korszerű hőszivattyús fűtés és a modern szigetelés garantálja az alacsony fenntartási költségeket, ami a bérlők számára is vonzóvá teszi az ingatlant.

A zárt lakópark előnyei közé tartozik a saját parkoló és a biztonságos, családbarát környezet, amely hozzájárul a bérbeadás hosszú távú stabilitásához. Az újépítésű ingatlanok kereslete folyamatosan növekszik, így az ingatlan értéknövekedése is biztosított.

Ha olyan befektetést keres, amely azonnali bevételt biztosít és hosszú távon is értékálló marad, ez a lehetőség Önnek szól!

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás sorházak ára Halásztelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Halásztelek m² ár
1152 e Ft
772 e Ft -49%
Ennek az ára
Halásztelek átlagár
121 M Ft m Ft
83.4 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Halásztelek

Eladó ingatlanok a környékről

Érd
Eladó téglalakás

Érd

89.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

102.9 M Ft
4 szoba
115 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

99.99 M Ft
2 + 2 szoba
104 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

159.9 M Ft
5 szoba
128 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó téglalakás

Dunaharaszti

76 M Ft
3 szoba
86 m²
Hernád
Eladó telek

Hernád

19.9 M Ft
1966 m²
Solymár
Eladó ikerház

Solymár

229 M Ft
5 szoba
248 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

81 M Ft
6 + 1 szoba
194 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

70 M Ft
4 szoba
72 m²
Hernád
Eladó telek

Hernád

26.9 M Ft
3511 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

44.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Leányfalu
Eladó sorház

Leányfalu

80 M Ft
4 szoba
180 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

105 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Vác, Sejce dűlő
Eladó sorház

Vác

39.9 M Ft
1 szoba
173 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

75 M Ft
4 szoba
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

39.9 M Ft
573 m²
0 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

33 M Ft
3 szoba
87 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

89 M Ft
4 szoba
135 m²
Újlengyel
Eladó telek

Újlengyel