City Pearl

Eladó sorház
Nyíregyháza

+ 11 kép 1/14
74 900 000 Ft74.9 M Ft 645 690 Ft/m2
4 szoba
116 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 100 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 779
Honfoglaló Ingatlanközvetítő iroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Nyíregyházán a Bujtosi Városliget közelében, eladó egy, 116 nm-es, 3+1szoba+nappalis-amerikai konyhás, dupla komfortos sorház, saját kis kertrésszel, zárt udvari parkolással.

A ház további jellemzői:
- 2004 ben téglából épült, homlokzati szigeteléssel
- egyedi gázfűtéses , radiátoros fűtési rendszerrel
- 2023-ban új gázkazán került beépítésre
- redőnyözött műanyag nyílászárók, rovarhálóval felszerelve
- teljes ingatlan klimatizált
- energiatakarékos rejtett világítás
- magas minőségű burkolatok
- amerikai konyhás nappali
- 3+1 külön nyíló szoba
- dupla komfort
- 20 nm-es fedett terasz

A sorház földszinti részén, egyedi gépesített konyhabútorral felszerelt, amerikai konyhás nappali-teraszkapcsolattal, zuhanyzós fürdőszoba-WC-vel, előszoba és egy félszoba található. Az emeleten 3 külön nyíló szoba, fürdőszoba, WC került kialakításra, igy a hálószobák kissé elszeparáltak.
A nappaliból, a teraszon keresztül, megközelíthető saját használatú kertrész, egy része parkosított, a másik részén pedig szalonnasütő biztosítja a kellemes pihenést.

További információkért, vagy megtekintéssel kapcsolatosan keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás sorházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
646 e Ft
705 e Ft 8%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
74.9 M Ft m Ft
91.9 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó sorházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

80 M Ft
5 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

105.706 M Ft
4 szoba
111 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

139 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

80 M Ft
5 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

89.999 M Ft
4 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

44.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Vásárosnamény
Eladó sorház

Vásárosnamény

42 M Ft
4 szoba
144 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

95 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

79.8 M Ft
5 szoba
161 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

105.925 M Ft
4 szoba
111 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

114.845 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

92 M Ft
4 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

88 M Ft
4 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

149 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

71 M Ft
3 + 3 szoba
127 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó sorház

Nyíregyháza

91.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

80 M Ft
5 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

92 M Ft
4 szoba
100 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2