City Pearl

Eladó sorház
Nyíregyháza

+ 8 kép 1/11
89 999 000 Ft89.999 M Ft 666 659 Ft/m2
4 szoba
135 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 80 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 567
DoraLi'ingatlan
DoraLi'Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Stílus, kényelem és belvárosi életérzés egy helyen!
Eladó sorház Nyíregyháza szívében – azonnal költözhető!

Nyíregyháza belvárosában, mégis csendes környezetben kínálok megvételre egy elegáns, 135 m-es, 4 szobás + amerikai konyhás nappalival rendelkező sorházi otthont, melyet hangulatos terasz és 80 m2-es, pihenőkert tesz igazán különlegessé.

Az ingatlan főbb jellemzői:
4 tágas hálószoba
Amerikai konyhás, világos nappali
2 fürdőszoba, 2 WC
Padlófűtés gázkazánnal
2 db klímaberendezés a komfortérzetért
15 m2-es saját garázs
Igényesen kialakított kert és terasz a tökéletes kikapcsolódáshoz

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető!

Irányár: 89.999.000 Ft
Garázs ára: 10.000.000 Ft

Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, ha egy valóban stílusos, kényelmes otthont keres Nyíregyháza központjában!

További információért vagy megtekintésért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás sorházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
667 e Ft
689 e Ft 3%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
89.999 M Ft m Ft
91.3 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó sorházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

71 M Ft
3 + 3 szoba
127 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

80 M Ft
5 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

149 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó sorház

Nyíregyháza

91.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

84.5 M Ft
2 + 1 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

95 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

80 M Ft
5 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

44.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

135 M Ft
5 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

105.925 M Ft
4 szoba
111 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

105.706 M Ft
4 szoba
111 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

80 M Ft
5 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

84.5 M Ft
2 + 1 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Vásárosnamény
Eladó sorház

Vásárosnamény

42 M Ft
4 szoba
144 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

114.845 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

79.8 M Ft
5 szoba
161 m²
Nyíregyháza
Eladó sorház

Nyíregyháza

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó sorház

Nyíregyháza

91.9 M Ft
5 szoba