Aerogate Homes

Eladó sorház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
132 000 000 Ft132 M Ft 1 211 009 Ft/m2
4 szoba
109 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 210 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998559
Hatvani Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Kecskemét Hunyadiváros új építésű részén, zárt lakóparkban, újszerű, két szintes, nappali + 3 szobás 109 nm-es sorház garázzsal eladó, 210 nm-es telken.

Ingatlan jellemzői:
- 2008-as építésű, tégla falazatú, szigetelt sorház
- kiváló elosztású nappali + 3 szoba + fürdő, 2 WC, tágas nagy fedett terasz, saját kis kert, kerti tároló
- zárt lakóparki elhelyezkedés, közös udvarban található játszótér, fiatal családos lakóközösség
- egyedi gáz-cirkó fűtés
- 3 rétegű szigetelt nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval ellátva
- alacsony rezsi költség
- klimatizál
t- prémium konyhabútor; minőségi, igényes burkolatok
- 15 nm-es garázs
- aszfaltozott utca, csendes lakókörnyezet, bolt, iskola, bölcsőde, buszmegálló közvetlen közelben,
- gyorsan birtokba vehető
- tehermentes

Amennyiben egy finom eleganciával megálmodott, tágas, jó elosztású otthont keres családjának, ezt feltétlenül nézze meg!A Duna House teljes kínálatával, valamint díjmentes, teljeskörű hitel, CSOK plusz, babaváró ügyintézéssel kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ070254

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás sorházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1211 e Ft
1060 e Ft -14%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
132 M Ft m Ft
96.9 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó sorházak a környékről

Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

84.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.7 M Ft
4 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

49.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

59.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

94.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

75 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

78 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

132 M Ft
4 szoba
109 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

59.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

255 M Ft
8 szoba
134 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

84.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

132 M Ft
4 szoba
109 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

72 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

84.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

84.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba