Seven Pearl

Eladó sorház
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
119 900 000 Ft119.9 M Ft 1 164 078 Ft/m2
3 szoba
103 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 223 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Hankó Kristóf
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Dunaharaszti egyik legkedveltebb részén, a Bezerédi-lakóparkban kínálunk megvételre egy kifogástalan állapotú, magas felszereltségű, nappali + 2 hálószobás sorházi lakást, saját első és hátsó kerttel.

A csendes, forgalommentes utcában elhelyezkedő ingatlan rendezett, családbarát környezetben található, ahol gyalogosan is könnyedén elérhető több bölcsőde, óvoda, játszótér és sportolási lehetőség. A közlekedés kiváló: HÉV, vasút és buszmegállók rövid időn belül megközelíthetők.

A földszinten egy világos, egy légtérben kialakított nappaliétkezőkonyha fogad, amely közvetlen kapcsolatban áll a fedett terasszal és a hátsó kerttel. A modern, gépesített konyha praktikus konyhaszigettel rendelkezik. Ezen a szinten található továbbá egy zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, valamint egy tágas tárolóhelyiség is.

Az emeleten két hálószoba és egy kényelmes méretű fürdőszoba kapott helyet. A nagyobb hálószobában egy egyedi beépített gardróbszekrény biztosít bőséges tárolási lehetőséget, míg a kisebb szobához erkély is tartozik. A fürdőszobában dupla mosdó, sarokkád és WC található.

A nappaliból megközelíthető, mediterrán hangulatú, fedett terasz egész évben használható, amely kellemes átmenetet képez a lakótér és a kert között. A gondozott, automata öntözőrendszerrel ellátott hátsó kert ideális pihenésre és családi programokra. A kert végében egy nagyméretű tároló vagy akár műhely is rendelkezésre áll.

Az első kert térkövezett, ahol telken belül és kívül is biztosított a parkolás, motoros kapuval.

Műszaki tartalom és extrák:
-kondenzációs gázkazán
-padlófűtés a földszinten, radiátoros hőleadás az emeleten
-több helyiségben klíma
-motoros redőnyök
-okosotthon rendszer (világítás, fűtés, árnyékolás vezérlés)
-riasztórendszer
-szigetelt, járható padlástér (kb. 20 m²)

Az ingatlan fenntartási költsége rendkívül kedvező.

Ideális választás mindazok számára, akik nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben keresnek igényes otthont.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás sorházak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1164 e Ft
456 e Ft -155%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
119.9 M Ft m Ft
30.7 m Ft -291%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó sorházak a környékről

Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.99 M Ft
4 szoba
99 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

116 M Ft
4 szoba
101 m²
Vác, Sejce dűlő
Eladó sorház

Vác

39.9 M Ft
1 szoba
173 m²
Nagykovácsi
Eladó sorház

Nagykovácsi

255 M Ft
6 szoba
176 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

115 M Ft
3 + 1 szoba
129 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Pécel, Wesselényi utca 47
Eladó sorház

Pécel

17.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

99.99 M Ft
2 + 2 szoba
104 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti