Astora Art House

Eladó sorház
Debrecen

+ 17 kép 1/20
148 000 000 Ft148 M Ft 1 233 333 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Telekméret: 149 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 462
Bártfai Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Eladó modern, energiatakarékos sorház Debrecen Széchenyi-kertben!

Debrecen egyik legkedveltebb, csendes és családbarát városrészében, a Széchenyi-kertben kínálunk megvételre egy igényesen kialakított, kiváló műszaki adottságokkal rendelkező sorházat. Az ingatlan ideális választás lehet családok számára, de azoknak is tökéletes, akik a nyugodt környezetet szeretnék ötvözni a belváros közelségével és az alacsony fenntartási költségekkel.

A belváros mindössze 15 perc sétával elérhető, a buszmegálló pedig csupán 100 méterre található. A közelben kisbolt, piac, nagyobb élelmiszerüzletek, drogéria, posta, óvodák és iskolák is pár perc alatt megközelíthetők, így a mindennapi ügyintézés és bevásárlás rendkívül kényelmes.

Az ingatlan főbb jellemzői:

A nettó 120 m²-es, kétszintes otthon egy mindössze háromlakásos sorház szélső lakása, amely kellemesebb térérzetet és nagyobb privát szférát biztosít. A telekhányad 149 m², osztatlan közös tulajdonban, kizárólagos használati megosztással.

A földszinten:

előtér és közlekedő,
zuhanyzós fürdőszoba WC-vel,
teljesen gépesített konyha,
étkező és tágas, világos nappali,
kazán- és háztartási helyiség található.

Az emeleten:

3 külön nyíló szoba,
fürdőkádas fürdőszoba WC-vel,
galériás dolgozórész,
valamint erkély került kialakításra.
Műszaki tartalom és energiahatékonyság

Az ingatlan korszerű műszaki megoldásainak köszönhetően rendkívül gazdaságosan fenntartható.

30 cm-es falazat 10 cm grafitos hőszigeteléssel
hőszigetelt műanyag nyílászárók
20 cm födémszigetelés
Terran betoncserép tetőfedés
kondenzációs gázkazán
3,5 kW-os hűtő-fűtő hőszivattyús klíma
A++ energetikai besorolás

A ház 3,42 kW teljesítményű napelemes rendszerrel is felszerelt, amely további 6 panellel bővíthető, így hosszú távon is kedvező rezsiköltséget biztosít.

Külső terek és extrák

Az első udvar természetes kőburkolatot kapott, ahol fedett kocsibeálló is helyet kapott. A teljesen zárt hátsó udvar ideális helyszíne lehet családi és baráti összejöveteleknek, pihenésnek vagy akár esti kikapcsolódásnak.

A fedett terasz, a térkövezett udvar, a jacuzzi és a hangulatos kandalló igazán különleges atmoszférát teremtenek.

További extrák:

elektromos működtetésű alumínium redőnyök szúnyoghálóval,
100 literes használati melegvíz-tartály,
riasztó- és kamerarendszer,
elektromos kapu és beléptető kiskapu,
beépített szekrények a szobákban, galérián és háztartási helyiségben.

Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik egy modern, energiatakarékos, kiváló elhelyezkedésű és azonnal költözhető otthont keresnek Debrecen egyik legjobb környékén.

Érdeklődés, kérdés vagy megtekintés akár hétvégén is lehetséges – keressen bizalommal!

Párhuzamosan a vásárlással eladná jelenlegi ingatlanát, de nem tudja, hol kezdje?
Vevőink részére INGYENES, banksemleges hiteltanácsadást és teljes körű ügyintézést biztosítunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás sorházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1233 e Ft
1215 e Ft -1%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
148 M Ft m Ft
108.6 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó sorházak a környékről

Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

165 M Ft
5 szoba
148 m²
Mikepércs, Debreceni utca
Eladó sorház

Mikepércs

700 M Ft
1 szoba
1150 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

199 M Ft
5 szoba
207 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

85 M Ft
5 szoba
98 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

134.99 M Ft
1 szoba
147 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

134.99 M Ft
4 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

147.99 M Ft
4 szoba
127 m²
Téglás
Eladó sorház

Téglás

67.6 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúböszörmény
Eladó sorház

Hajdúböszörmény

69 M Ft
1 + 4 szoba
105 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

133 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

135 M Ft
4 szoba
113 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

166.95 M Ft
5 szoba
180 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

131.99 M Ft
4 szoba
129 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

149.9 M Ft
4 szoba
125 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

105 M Ft
1 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

141.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház