NapForrás 20 - Buda

Eladó sorház
Debrecen

+ 17 kép 1/20
195 000 000 Ft195 M Ft 1 083 333 Ft/m2
4 szoba
180 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Telekméret: 360 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769720
Vig Viktória
Duna House - Villa Gyömrő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Eladó sorházi lakás Debrecenben, a Liget I. lakóparkban!

Eladásra kínálunk Debrecenben, a Liget I. lakóparkban egy kétszintes, kb. 180 m² alapterületű sorházi lakást, amely  380 m²-es telken található. Az ingatlan a rendelkezésre álló információk szerint 2006-ban épült, hőszigetelt, napelemes rendszerrel, riasztóval, valamint több kényelmi felszereltséggel rendelkezik. A szomszédokkal csak a garázs érintkezik.

A lakóparkban játszótér, teniszpálya, sportpálya, 24 órás portaszolgálat és beléptető rendszer működik. Az ingatlan jó választás lehet azok számára, akik rendezett lakókörnyezetben, tágas belső terekkel és jól használható külső területekkel rendelkező otthont keresnek.

A ház 2006-ban épült és 380 nm-es telken helyezkedik el.

A ház:

- az összes nyílászáró 3 rétegű műanyag nyílászáróval rendelkezik

- a házban az összes redőny alumínium, távirányítós vezérlésű, motoros redőny,

- szúnyogháló mindenhol

- 2 db klíma gondoskodik az épület hűtéséről, mely telefonról vezérelhető,

- gázkazán, illetve elektromos kazán, padlófűtés a földszinten, az emeleten radiátoros hőleadás

- 10 KW napelem rendszer lett kiépítve 2030-ig szaldós,

- riasztó

- hőszigetelt 30-as téglafalak + hőszigetelés,

- Az ingatlan energetikai besorolás: A++

- Dupla garázs, mely csempézett, vízvételi lehetőséggel, radriátoros fűtéssel, és egy wc-vel rendelkezik,

- az ingatlanhoz közvetlenül kapcsolódik egy téliesített fedett terasz tetőablakokkal és nyitható üveggel zárt (25 nm), amely fűthető és hűthető klímával, és konyhaszigettel rendelkezik. A Terasz üveggel fedett, mely igény esetén teljesen kinyitható.

- továbbá egy nyitott, azonban fedett terasz is megtalálható, mely 20nm.

Elosztása:

A földszinten előszoba, WC, kamra, tároló, valamint egy légtérben kialakított nappali, konyha és étkező található.

Az emeleten három hálószoba, egy kádas és zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, továbbá hall és gardróbszoba kapott helyet. A hálószobák a megadott információk szerint nem csapott kialakításúak.

A nappaliból vagy a fedett teraszról kilépve a parkosított, 200 m2-es kert automataöntözéssel, gyönyörű növényzettel rendelkezik. Található még a kertben egy fúrt kút, épített bográcsozó, grillező.

A házhoz kapcsolódik még egy előkert, mely szintén öntözőrendszerrel van ellátva, valamint egy elő terasz (8nm), illetve a garázs előtt még egy gépkocsi tárolására alkalmas terület található.

Az ingatlan 1/1 tulajdonban van, valamint per és terhementes.

Fontos tájékoztatás:

A hirdetésben szereplő adatok az eladó tájékoztatásán alapulnak, és tájékoztató jellegűek. A műszaki, jogi és területi adatok pontos tartalmának ellenőrzése az adásvételt megelőzően javasolt, különösen a tulajdoni lap, térképmásolat, energetikai tanúsítvány, közüzemi adatok és műszaki dokumentációk alapján.

A hirdetés nem minősül ajánlattételnek.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, megtekintéssel kapcsolatban hívjon még ma, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás sorházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1083 e Ft
1152 e Ft 6%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
195 M Ft m Ft
151.9 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó sorházak a környékről

Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

129.99 M Ft
4 szoba
118 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

147.99 M Ft
4 szoba
127 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

105 M Ft
1 + 2 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

135 M Ft
4 szoba
113 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

131.99 M Ft
4 szoba
129 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

131.99 M Ft
4 szoba
129 m²
Téglás
Eladó sorház

Téglás

67 M Ft
3 szoba
81 m²
Debrecen, Hatvan utcai kert, Sándor köz
Eladó sorház

Debrecen

124.99 M Ft
4 szoba
117 m²
Debrecen, Vénkert, Botond
Eladó sorház

Debrecen

134.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

133 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

105 M Ft
1 szoba
123 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

199 M Ft
5 szoba
207 m²
Mikepércs
Eladó sorház

Mikepércs

61.452 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

149.9 M Ft
4 szoba
125 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

139.99 M Ft
4 szoba
119 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
2 + 1 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó sorház

Debrecen

127.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló
Eladó sorház

Hajdúszoboszló

134.99 M Ft