Astora Olive Club House

Eladó sorház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
131 900 000 Ft131.9 M Ft 814 198 Ft/m2
4 szoba
162 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 120 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 388
Beck Zita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc!

Kiváló családi házas kerület, kiemelten jó infrastruktúrával rendelkezik.
Munkalehetőség, oktatási intézmények, egészségügyi létesítmények, reptér, bevásárlóközpont, piacok, sportlétesítmények, tömegközlekedés, itt tényleg mindent megtalál, ami a kellemes és tartós élethez szükséges.

2002-ben Ganz-Kertvárosban épült egy kivételes ingatlan. Nagyobb méretű bekerített telekre épült 8 lakásból álló sorház.
Az eladósorba került ingatlan itt található.
A ház belső 2 szintes elrendezésű, hasznos alapterülete 162nm.
A ház része a teremgarázs, melyből közvetlenül a lakásba lépünk.
A földszinten található az előszoba, terasz és kertkapcsolatos nappali-étkező-konyha, fürdőszoba/wc, vendég wc/kézmosó, emeletre vezető lépcső.
Az emeleten, ahogy a lépcsőről megérkezünk, egy kis nappalit/közlekedőt találunk.
3 külön nyíló normális méretű hálószoba található. Ebből az egyik a kert felé terasszal.
A legnagyobb méretű hálószobához tartozik egy gardrób és egy privát tágas, fürdőszoba sarokkáddal.
A fűtés és a meleg víz kombi cirkóról üzemel.
A szobákban van klíma.
A házban konyhabútor nincs.
Az ingatlan tulajdoni lap szerint társasház, így fizetnek közös költséget, 10800Ft-ot.
Az ingatlan területére bejutni elektromos távirányítós kapun keresztül lehet.
Tehermentes, költözés akár pár héten belül is lehetséges.
Kisebb munkálatok vannak még hátra.
A megtekintést 1-2 nappal előbb jelezni kell.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Beck Zita +36 70 4545076
beck.zita@oc.hu

Referencia szám: H496680

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
814 e Ft
1090 e Ft 25%
1158 e Ft 30%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
131.9 M Ft m Ft
125.2 m Ft -5%
139.4 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
XVIII. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVIII. kerület

136.5 M Ft
5 szoba
106 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVIII. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
126 m²
XVIII. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVIII. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
98 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
XVIII. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
5 szoba
110 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás