BAM Living

Eladó sorház
Ajka

+ 4 kép 1/7
81 900 000 Ft81.9 M Ft 795 146 Ft/m2
4 szoba
103 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 272 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Pannon Ingatlan és Hiteliroda
Pannon Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ SORHÁZAK, AJKA- BAKONYGYEPESEN!

Lakás mérete: 103,68 m2
Az ingatlanhoz tartozó telek méret: 272 m2

Kivitelezés, kezdése: 2023. IV. negyedév
Kivitelezés várható befejezése: 2025. III. negyedév
A hosszú kivitelezési időtartamot figyelembe véve, az árváltozás jogát a kivitelező fenntartja.

Az ingatlan HELYSÉG méretei a következők:
FÖLDSZINT:
- szélfogó 3,57 m2
- lépcsőház 4,30 m2
- WC lépcső alatt 1,48 m2
- nappali 16,02 m2
- étkező 7,10 m2
- konyha 10,75 m2
- szoba 11,71 m2
- mosdó 2,16 m2
- tároló- gépész helység 4,36 m2
- terasz 18, 66 m2

EMELET
- közlekedő 6, 85 m2
- WC 1, 94 m2
- fürdő 5,44 m2
- szoba 10,89 m2
- szoba 11,68 m2
- szoba 9,79 m2
- erkély 9,43 m2

A telek egyben marad és HASZNÁLATI MEGOSZTÁSSAL, kerül az egyes KIZÁRÓLAGOS HASZNÁLATÚ, telekrészek leválasztása, EGY HELYRAJZI SZÁMON BELÜL.

MŰSZAKI TARTALOM:
Az épület alápincézetlen KÉT SZINTES lapostetős épület.
Az épület vasalt sávalapokkal lesz alapozva. Az alapok felett lábazati fal készül 30 cm szélességgel zsalukőből, amelyre kifut a vasalt aljzat, betonhálóval. A vasalt aljzatbeton alatt
kavics feltöltés készül, geotextíliára.
Az épület vb pillérjei, betonfalai szerkezeti méretű oszlopokkal, vasalva, zsaluzva, illetve esetenként zsalukőből kialakítva.
FŐFALAK: 25 és 30 cm-es Porotherm N+F falazattal készülnek.
LAKÁSELVÁLASZTÓ FALAK: Leiertherm 25 cm-es dupla falazat, hangszigeteléssel.
ÁTHIDALÓK: monolit és kerámia áthidalók.
FÖDÉM: monolit vasbeton lemezek, szükséges áttörésekkel és attikaképzésekkel.
LÉPCSŐ: monolit vasbeton lépcső, amely főfalakra és a födémekre támaszkodik fel.
VÁLASZFALAK: Leier 10/50 cm-es válaszfaltéglából készülnek.
KORLÁTOK: külső erkélykorlátok saválló acél szerkezetek, illetve biztonsági üvegkorlátok minimum 95 cm magassággal, a kiviteli és a látványterveknek megfelelően.
A belső korlátok saválló acél szerkezetek illetve biztonsági üvegkorlátok
NYÍLÁSZÁRÓK: Homlokzati ablakok, erkélyajtók, bejárati ajtók- 5 kamrás, 70 mm-es szerkezeti vastagságú, Spectus hőhídmentes műanyag nyílászárók, kétrétegű melegperemes hőszigetelő
üvegezéssel, (Szerkezet határértke U=1,15 W/m2K), külső oldali antracit színben, belső oldali fehér színben.
BEJÁRATI AJTÓ: Potsdam Glas 3 üveges díszpanel
PÁRKÁNYOK: Belül, fehér műanyag párkányok, kívül antracit színű alumínium lemezből készülő párkányok
ÁRNYÉKOLÁS: Vakolható tokos, műanyag szerkezetű, kombinált redőnyök (redőny + rolószúnyogháló) kézi működtetés, fehér színben

SZIGETELÉS: Talajpára ellen aljzatbetonra bitumenes szigetelő lemez teljes felületen lángolvasztással elhelyezve. A vizes helyiségekben használati víz elleni kétkomponensű, kent
szigetelés, hajlaterősítő szalaggal. Földszinten lépésálló hőszigetelés 13 cm vastag. Az emeleteken lépéshang gátló szigetelés 4 cm vastag. Homlokzati hőszigetelő rendszer
színvakolattal. Színvakolt részeken általában 15 cm vastagságban, EPS 80 hőszigetelő lapokkal, ragasztóval és kiegészítő elemekkel készítve.
Lábazatra 10 cm –es XPS hőszigetelés
kerül felrögzítésre, szilikonos lábazati vakolattal.
Lapostető egyenes rétegrendű PVC szigetelés, pontralejtéssel, attikafalak körbeszigetelésével, belső vízelvezetéssel, terhelés
nélkül, mechanikai rögzítéssel.
BÁDOGOS SZERKEZETEK: festett alumínium lemez szegélyek és elemek, szakszerű rögzítéssel.
ALJZATBETON: helyszínen kevert gépi esztrich 6 és 7 cm vtg-ban,
Felületképzés: A belső falfelületeken vakolat, funkció szerint csempe ill. diszperziós festés készül.
BELSŐ AJTÓK
Csak az opciós tételben leírt Classen ( egyeztetett időpontban megtekinthető) beltéri ajtók beépítését
vállalja, a kivitelező. Minden egyéb Megrendelő által vásárolt/rendelt termék(ek) beépítése Megrendelő feladata.
OPCIÓ: Választható Classen típusú egyszárnyú „tele” beltéri nyíló ajtó: ajtólap: három oldalon falcolt, papírrács belső erősítésű ajtólap laminált felülettel (CPL) színmintából, normál kilinccsel.
Igény szerint üvegbetétes és alu csíkos kivitelben is rendelhető, mely külön árajánlat alapján rendelhető.

12 cm falvastagság esetén bruttó 103.000 Ft (98.000 Ft/ajtó + 5.000 Ft/kilincs),

32 cm falvastagság esetén bruttó 143.000 Ft (138.000 Ft/ajtó + 5.000 Ft/kilincs),

BURKOLATOK
A hidegpadlós helyiségekben a tulajdonosok által kiválasztott kerámiaburkolat elhelyezése, a fürdő helyiségben csempe falburkolat ajtófélfa (2,1m) magasságban burkolva,
a WC helyiségben csempe falburkolat 1,5 m magasságig burkolva,
lábazatok a választott hidegburkolatból készülnek 7,5 cm szélességben.
Választható hidegburkolatok egységára: bruttó 7.000 Ft/m2,
tervek alapján
Melegpadlós helyiségekben a tulajdonos által kiválasztott laminált padlóburkolat létesül.
Választható meleg burkolatok + alátét fólia: bruttó 5.000 Ft/m2, Kémény: nem készül, hőszivattyús fűtés

KERÍTÉS: hátsó kertek körbekerítve 3D kerítéselemekkel antracit színben

VÍZ: Az utcai gerincvezetékről a telek ellátott, épületbe beállás készül
GÁZ: Az utcai gerincvezetékről a telek ellátott-nem kerül kiépítésre
ÁRAM: a szükséges energia ellátás az ingatlanra földkábeles becsatlakozási pontról, telepített szekrényből biztosított 1x32A (villamos mérőhelyeknek zsalukőfal kiépítése a
helyszínrajzokon jelölt előkertekben)
CSATORNA: Az utcai gerincvezetékről a telek ellátott, épületbe beállás készül
FŰTÉS: Lakásonkénti hőszivattyú padlófűtéses kivitelben
BELTÉRI EGYSÉG HELYE: B1 lakásnál a tároló helyiségben.
MELEGVÍZ ELLÁTÁS: 100 L tárolós vízmelegítő
GYENGEÁRAMÚ RENDSZEREK: (telefon, internet, tv) kiépítését utcai rendszerekről, a területileg elérhető szolgáltatókkal önállóan szerződéssel kell megoldani.
KLÍMA: Központi klimatizálás nem készül, előkészítés rendelhető árajánlat alapján.
GÉPÉSZETI SZERELÉSEK: