Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Jutasi út, 6. emelet

+ 17 kép 1/20
43 000 000 Ft43 M Ft 977 273 Ft/m2
1 + 1 szoba
44 m²
6. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 44 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 460
Csordás János
CSORDÁSINGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Jó állapotú, 1,5 szobás PANORÁMÁS LAKÁS eladó Veszprém Jutasi úton..
A 44 m2-es lakásban KICSERÉLTÉK A BURKOLATOKAT. A két szobában laminált lap, a többi helyiségben járólap van. A bejárati ajtót szintén újra cserélték. Az ablakok HŐSZIGETELT MŰANYAG ABLAKOK.
A lakásba belépve egy előtérbe érkezünk. Innen nyílik balra a TÁGAS, VILÁGOS NAPPALI. A bejárattal szemben a FÜRDŐSZOBA és a külön WC található. A bejárattól jobbra egy kis közlekedőről nyílik a konyha. A közlekedőben bal oldalt a konyha előtt BEÉPÍTETT SZEKRÉNYT találunk.
A közlekedő végén, a bejárattól jobbra nyílik a hálószoba. A HÁLÓSZOBÁBAN MENNYEZETIG ÉRŐ BEÉPÍTETT SZEKRÉNY segít a tárolásban. Mind a nappaliból, mind a szobából és a konyhából kinézve valóban MAGÁVAL RAGADÓ PANORÁMÁBAN GYÖNYÖRKÖDHETÜNK, amely a veszprémi várra és a Bakonyra néz.
A lakás ELRENDEZÉSE REMEK, hiszen a két szoba jól elkülönül egymástól, a nappali élettér és a pihenést szolgáló helyiség egymástól távolabb helyezkedik el. PARKOLÁS közvetlenül a ház előtt INGYENESEN lehetséges. A közelben KARNYÚJTÁSNYIRA MINDEN MEGTALÁLHATÓ. Bölcsőde, óvoda, iskola, buszmegálló, bevásárlási lehetőségek, sportolási lehetőség, orvosi rendelő, gyógyszertár, művelődési ház, játszóterek mind-mind pár lépésnyire elérhető. A lépcsőházban BIZTONSÁGI KAMERA RENDSZER növeli a biztonságot.
A vásárláshoz CSOK PLUSZ, OTTHON START HITEL, ILLETÉK MENTESSÉG IGÉNYELHETŐ.
IGAZÁN KITŰNŐ VÁLASZTÁS a jó vételhez.
HÍVJON, hogy Öné legyen ez a remek lakás!
Bankfüggetlen INGYENES HITELÜGYINTÉZÉS, INGYENES CSOK plusz, otthon start hitel ügyintézés. Ön csak kitalálja, mire keres megoldást és nyugodtan hátra dőlhet, a többit elintézzük.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
977 e Ft
951 e Ft -3%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
43 M Ft m Ft
48.2 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Jutasi út, 6. emelet

Eladó panellakások a környékről

Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Várpalota, Jókai utca
Eladó panellakás

Várpalota

41 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Március 15 utca
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

66.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Várpalota, Erdődi Pálffy Tamás utca