Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Tatabánya, földszint

39 900 000 Ft39.9 M Ft 752 830 Ft/m2
2 szoba
53 m²
földszint
építés éve:1981

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456016
Varga Erika
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

ELADÓ LAKÁS TATABÁNYÁN, A BÁNHIDAI LAKÓTELEPEN! 

Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek!

Tatabánya kedvelt részén s Bánhidai lakótelep zöldövezeti részén eladó egy 2 szoba hallos, magasföldszinti lakás.

Műanyag nyílászárók és bejárati ajtó már cserélve
Redőnyökkel felszerelt ablakok
Praktikus, jól alakítható belső tér
Saját ízlés szerint felújítható, formálható
Csendes, zöld környezetKiváló lakóközösség

A közelben minden megtalálható, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges:
iskola
bevásárlási lehetőségek
kórház
kiváló infrastruktúra

Ne hagyja ki ezt a remek adottságokkal rendelkező lakást!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

2 szobás panellakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
753 e Ft
799 e Ft 6%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
39.9 M Ft m Ft
37.4 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, földszint

Eladó panellakások a környékről

Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 + 1 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyergesújfalu, Május 1. tér
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Oroszlány
Eladó panellakás

Oroszlány

33.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

43.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tata
Eladó panellakás

Tata

56.99 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

37.8 M Ft
2 szoba
50 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

37.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

27.8 M Ft
1 szoba
29 m²
Oroszlány, Táncsics udvar
Eladó panellakás

Oroszlány

40.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

34.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

41.2 M Ft
2 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

34.99 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

48.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Oroszlány
Eladó panellakás

Oroszlány

33.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

32.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Esztergom
Eladó panellakás

Esztergom

99.95 M Ft
5 szoba
151 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

43.9 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Tatabánya
Eladó panellakás