Aerogate Homes

Eladó panellakás
Tatabánya, 1. emelet

+ 1 kép 1/4
34 900 000 Ft34.9 M Ft 658 491 Ft/m2
2 szoba
53 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Szabó Balázs
Royal Real Estates

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén egy 53 m²-es, 1. emeleti, világos, két szobás lakás!

Ez a remek elosztású ingatlan rendezett, jó állapotú, azonnal költözhető, de igény szerint modernizálható is — így könnyedén saját ízlésére formálhatja új otthonát.
A műanyag nyílászárók kiváló hő- és hangszigetelést biztosítanak, a házközponti fűtés pedig kényelmes, kiszámítható rezsivel jár.
A társasház tiszta, karbantartott és lifttel felszerelt, ami még kényelmesebbé teszi a mindennapokat.
A környék infrastruktúrája kiemelkedő: boltok, iskola, óvoda, buszmegálló és különböző szolgáltatások pár perc sétára találhatók. Minden kéznél van, ami a praktikus városi élethez szükséges.
Főbb jellemzők:
• 53 m²-es alapterület
• 2 külön nyíló szoba
• 1. emelet
• Házközponti fűtés
• Műanyag nyílászárók
• Rendezett, liftes társasház
• Kiváló közlekedés, minden a közelben
Ideális választás fiatal pároknak, első otthont keresőknek vagy befektetőknek egyaránt!
Érdemes személyesen is megtekinteni — hívjon bizalommal időpont egyeztetéshez!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
658 e Ft
825 e Ft 20%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
34.9 M Ft m Ft
38.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

27.8 M Ft
1 szoba
29 m²
Nyergesújfalu, Május 1. tér
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

46.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó panellakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

32.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Oroszlány
Eladó panellakás

Oroszlány

33.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

43.9 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Esztergom
Eladó panellakás

Esztergom

99.95 M Ft
5 szoba
151 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.999 M Ft
3 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Tata
Eladó panellakás

Tata

56.99 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

34.99 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft