NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Szolnok, Tiszaliget, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
32 500 000 Ft32.5 M Ft 601 852 Ft/m2
2 szoba
54 m²
5. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 747
Paktum-Ingatlan
Paktum-Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Hivatkozási szám: PI-000586
️Szolnokon 54 m2-es, 2 szobás, klímás, jó állapotú lakás liftes házban eladó️

️CSOK + -ra és 3%-os Otthon Start Programra alkalmas️
️KIZÁRÓLAG NÁLAM️

Az ingatlan jellemzői:

️ A lakás Szolnokon a Széchenyi lakótelepen található, ahol óvoda, általános iskola, gimnázium, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, játszótér, cukrászda, hamburgerező, szépségszalon, konditerem, kutyakozmetika, kutyafuttató, üzletek, Lidl, Penny, Aldi, Pepco, Tesco, benzinkút is megtalálható.
️ A lakás egy 1980-ban épült 10 emeletes panelház 5. emeletén található. A feljutást 2 lift biztosítja, melyből az egyik teherlift.
️ A lépcsőház zárt, a bejárati ajtó műanyagra való cseréjét a társasház a közeljövőben tervezi.
️ A házban a víz és szennyvíz fővezetékek (strang) , esőelvezető csatornák cserélve lettek, a tető 2024-ben felújításra került. A ház villanyvezetékei jó állapotúak, a hálózat elbírja a lakás 32 amperre való bővítését a jelenlegi 25 amperről.
️ A lakás 54 m2 hasznos alapterületű, melyhez egy 2,5 m2-es erkély is tartozik.
️ Helyiségei két külön nyíló szoba, konyha, étkező, előszoba, fürdő, külön wc, közlekedő. Az étkező jelenleg külön van a konyhától, de a két helyiség összenyitható, amivel így nagy tágas teret kaphatunk.
️ A meleg vizet, fűtést távhő biztosítja, a radiátorok egyedi digitális mérővel vannak ellátva.
️ A két szobában az ablakokat és az erkélyajtót hő és hangszigetelt műanyagra cserélték, a két kisebb ablak a konyhában és a közlekedő végében fából készült. A nyílászárók redőnnyel és részben szúnyoghálóval ellátottak.
️ 2016-ban az étkezőt, konyhát közlekedőket járólappal, a két szobát laminált parkettával burkolták.
️ A fürdőszobát 2020-ban felújították, új burkolatokat és új zuhanykabint szereltek be.
️ 2022-ben a nagyszobába egy 3,5 kw-os inverteres hűtő-fűtő klíma került beépítésre.
️ Az ár tartalmazza a konyhabútort, tűzhelyet, klímát és a beépített szekrényeket, a többi bútor külön megállapodás tárgyát képezheti.
️ A lakáshoz tartozik egy kb 1,5 m2-es saját tároló is.
️ A közös költség 13.840.-Ft/hó, amely tartalmazza a hulladékszállítást, közös terek világítását, takarítását, liftek karbantartását és üzemeltetését, a közös képviselő díját, és tartalékalapot.
️ A kényelmes hulladékkezelést az épületben található szemétledobó teszi lehetővé.
️ Közterületen parkolási lehetőség a ház mellett ingyenesen lehetséges!
️ Az ingatlan per és tehermentes, 1/1-es tulajdonú!
️ A teljes vételár kifizetését követően azonnal költözhető!

Ez az ingatlan:

Nagyon jó elosztású, 2 külön nyíló szobával;
Jó állapotú;
Nagy részben műanyag nyílászárós;
1/1-es tulajdonú, per és tehermentes, azonnal birtokba vehető;
Állandó lakhatásra fiataloknak, idősebbeknek, kis családosoknak egyaránt alkalmas, de BEFEKTETÉSNEK is kiváló lehetőség!

Felkeltette érdeklődését? Keressen telefonon, és nézzük meg együtt!

06 30 747 0332

Szeretné ingatlanát eladni, kiadni? Keressen bizalommal, a megbízási díjam már

️ BRUTTÓ 1,5%️

díjfizetéstől elérhető,

illetve nagyobb értékű ingatlanok esetén

TOVÁBBI KEDVEZMÉNYEKET biztosítok, ehhez

KÉRJE EGYEDI AJÁNLATOMAT ️

Az ingatlanok eladását, vételét az alábbi szolgáltatásokkal tudom segíteni:

Ingyenes, bankfüggetlen hitelügyintézés, CSOK,
Ingatlan biztosítás
Ügyvéd
Energetikus
Statikus, építész
Szakemberek ajánlása ingatlan felújításhoz

Az összes fényképet a honlapomon tekintheti meg! www.paktumingatlan.hu

Az ingatlan hirdetése a tulajdonos által kapott adatok alapján készül!

#paktumingatlan #ingatlanközvetítő #SoósnéFerencziAndrea #Szolnok #Széchenyilakótelep #2szobás #erkélyes #klímás #jóállapotú #liftes #befektetés #lakás

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás panellakások ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tiszaliget m² ár
Szolnok m² ár
602 e Ft
455 e Ft -32%
666 e Ft 10%
Ennek az ára
Tiszaliget átlagár
Szolnok átlagár
32.5 M Ft m Ft
22.5 m Ft -44%
33.4 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok, Tiszaliget, 5. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

26.99 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok, Zagyvaparti lakótelep, Szolnok Ispán körút
Eladó panellakás

Szolnok

37.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

29.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Szolnok, Mátyás Király
Eladó panellakás

Szolnok

28 M Ft
2 szoba
48 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Törökszentmiklós
Eladó panellakás

Törökszentmiklós

27 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok, Móra Ferenc út
Eladó panellakás

Szolnok

34.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

27.6 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Törökszentmiklós, Fáy András lakótelep 3
Eladó panellakás

Törökszentmiklós

28 M Ft
2 szoba
63 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

26.99 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

30.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

29.5 M Ft