Avico Greentop

Eladó panellakás
Szeged, 6. emelet

+ 6 kép 1/9
52 500 000 Ft52.5 M Ft 1 009 615 Ft/m2
2 szoba
52 m²
6. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300735
Kiss Attila János
Duna House Brüsszeli krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szegeden, a Csillagtér mellett kínálunk megvételre egy 52 m²-es, kétszobás, erkélyes panel lakást, amely részben bútorozott állapotban, akár azonnali költözéssel várja új tulajdonosát.

A lakás praktikus elosztású, világos terekkel rendelkezik, így ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

Amiért könnyű megszeretni:

Világos konyha, kiváló fényviszonyokkal és plafonig érő, beépített szekrénysorral, amely bőséges tárolóhelyet biztosít

Felújított fürdőszoba és külön helyiségben található WC

Két külön nyíló szoba (20 m² és 12 m²), jól használható elrendezéssel

A nagyobb szobából nyíló erkély, amely kellemes pihenőhelyet biztosít

Légkondicionáló az egyik szobában a nyári komfort érdekében

A kisebb szobában látható bútorok a vételár részét képezik

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a közelben bölcsőde, óvoda, iskola, üzletek, valamint tömegközlekedési lehetőségek is néhány perc sétára találhatók. A SPAR a közelben elérhető, az épület mögött pedig ingyenes parkolási lehetőség áll rendelkezésre.

Ez a lakás nemcsak egy ingatlan a kínálatban – egy kényelmes, jól élhető otthon lehetősége egy remek lokációban.

Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal, szívesen megmutatom személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1010 e Ft
961 e Ft -5%
Ennek az ára
Szeged átlagár
52.5 M Ft m Ft
55.5 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 6. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca
Eladó panellakás

Szeged

41.4 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged