Avico Greentop

Eladó panellakás
Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca, 5. emelet

+ 6 kép 1/9
55 990 000 Ft55.99 M Ft 933 167 Ft/m2
3 szoba
60 m²
5. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 389
Vőneki Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Szegeden a Retek utcában egy 60 nm- es 5. emeleti 3 szobás erkélyes lakás 10 szintes akadálymentes liftes házban!
A lakásba lépve tágas előszoba fogad minket, az ablakok korszerű műanyag hő és hangszigeteltek, redőnnyel szúnyoghálóval szerelve, a bejárati ajtó cseréje is megtörtént! A szobák szőnyegpadlóval burkoltak, falai festettek. A fürdőszoba kádas kialakítású, hidegburkolatos a WC- külön helyiségben került kialakításra. A fűtést táv hő látja el újszerű lap radiátoros hő leadókkal, egyedi méréssel. A konyha jó méretű, napfényes, kamra segít a pakolás könnyebbségében. A ház jó esztétikai és műszaki állapotban van a lépcsőház tiszta és rendezett továbbá akadálymentes, jó lakóközösség jellemzi, a földszinten tároló is tartozik a lakáshoz! A ház előtt a parkolás mindig megoldható! A környék infrastruktúrája hibátlan: tömegközlekedés, boltok, parkok, étterem, 1 percen belül! Tehermentes, gyorsan költözhető! Jöjjön el, nézze meg! Ideális lehet nagyobb családosok számára hisz mérete és kialakítása miatt jól élhető, befektetésnek sem utolsó! A bútorzat alku tárgyát képezheti!
Irányár: 55,99 millió Forint!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
933 e Ft
951 e Ft 2%
Ennek az ára
Szeged átlagár
55.99 M Ft m Ft
57.4 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca, 5. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

55 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

55 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

69 M Ft
3 szoba
68 m²
Szeged, Alsóváros
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca
Eladó panellakás

Szeged

41.285 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged, Alsóváros
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás