Seven Pearl

Eladó panellakás
Szeged, 1. emelet

+ 13 kép 1/16
63 490 000 Ft63.49 M Ft 920 145 Ft/m2
3 szoba
69 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300721
Berényi-Diós Dóra Brigitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szeged Gát utcában lakás eladó.Szegeden eladásra kínálok egy első emeleten található 69 m2 es panel lakást. A lakás nyílászáró műanyagból készültek és redőnnyel védettek. A képen látható beépített konyha a vételár részét képezi. Az otthon melegét távhő biztosítja. Tartozik hozzá két szoba , konyha, tágas nappali, fürdőszoba külön wc vel valamint egy erkély. A nappaliból nyíló erkély egy parkosított területre néz melyen egy nagy játszótér is található.Parkolási lehetőség az utcában kialakított helyeken megoldott. Bővebb információért és megtekintési szándékkal keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Várom hívását a tárgyi ingatlannal kapcsolatban. Amennyiben éppen ügyfelekkel foglalkozom, akkor 4 órán belül visszahívom Önt!
Rendelkezésére állok a Duna House teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is!
Berényi-Diós Dóra +3630/619-8837

Referencia szám: LK066452

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

3 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
920 e Ft
947 e Ft 3%
Ennek az ára
Szeged átlagár
63.49 M Ft m Ft
56.8 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca
Eladó panellakás

Szeged

41.285 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

55 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged, Alsóváros
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

55 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

69 M Ft
3 szoba
68 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca
Eladó panellakás

Szeged

41.285 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba