Seven Pearl

Eladó panellakás
Százhalombatta, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 198 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
4. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814354
Balázs Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Friss, világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körúton
Százhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton keresi új gazdáját ez az 53 m²-es, 4. emeleti, két különnyíló szobás lakás. Ha olyan otthont keres, ahol nem a felújítással kell kezdenie a beköltözést, ez a lakás remek választás lesz.

A Lakás Bruttó felülete 53 m2 - Erkéllyel
A Lakás Nettó Felülete 50 m2 - Élhető lakható terület

Amit az elmúlt évben szépítettünk rajta:
Az ingatlan az elmúlt 12 hónapban jelentős esztétikai frissítésen esett át, így modern és tiszta belső tér fogadja:

Friss festés és új parketta: Minden helyiség tiszta és világos, a padlóburkolatok vadonatújak.

Megújult vizesblokkok: A fürdőszoba és a WC frissen csempézett, ízléses és higiénikus.

Műszaki komfort: A nyílászárók műanyagok, a nyári melegben pedig klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.

Miért fogja szeretni?
Napsütötte és csendes: A lakás elosztása kiváló, a rendezett lépcsőház pedig garancia a nyugalomra.

Praktikus tárolás: Nem kell a lakásban kerülgetni a bőröndöket vagy a biciklit, hiszen saját, zárható tároló tartozik hozzá.

Kiemelt parkolási lehetőség: Igazi ritkaság a környéken, hogy közvetlenül a lépcsőház bejárata mellett egy dupla garázs is bérelhető (opcionálisan 55.000 Ft/hó áron), így az autója is biztonságban pihenhet.

Minden egy karnyújtásra:
A közlekedés miatt nem kell aggódnia: a buszmegálló 2 perc sétára van, a vasútállomás pedig gyalog is kényelmesen elérhető 10 perc alatt. Boltok, szolgáltatások és parkok veszik körül az épületet.

Kinek ajánlom?
Ideális fészek lehet fiatal pároknak, kisebb családoknak, de a kiváló lokáció miatt befektetésnek is remek választás.

Irányár: 59.900.000 Ft

Jöjjön el, nézze meg személyesen, és győződjön meg róla, hogy ez a lakás élőben is pontosan ilyen barátságos!
Érd: Balázs Attila +36302572123 balazs.attila@dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Százhalombattán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Százhalombatta m² ár
1198 e Ft
1150 e Ft -4%
Ennek az ára
Százhalombatta átlagár
59.9 M Ft m Ft
58.1 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Százhalombatta, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

69.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

76.6 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

31.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

52 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

62.5 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

57.5 M Ft
3 szoba
51 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

65.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.4 M Ft
2 szoba
54 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.7 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Dunakeszi
Eladó panellakás

Dunakeszi

85.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

65.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

58.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

76.6 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

56 M Ft
2 szoba
55 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

62.8 M Ft
2 szoba
52 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sződ
Eladó családi ház