Avico Greentop

Eladó panellakás
Százhalombatta, 3. emelet

+ 11 kép 1/14
58 500 000 Ft58.5 M Ft 959 016 Ft/m2
2 + 1 szoba
61 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 157
Délbudaingatlan
Markóth György e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Százhalombattán a városközponttól néhány perc sétára, csöndes, kertvárosias környezetben, jó elosztású 3. emeleti lakás.

61 m2 hasznos alapterület, 2+1 fél szobás, erkélyes, amely csöndes, zöld parkra néz. Állapotát tekintve közepesnek mondható, tisztasági festést követően akár költözhető is.

A ház körül számtalan ingyenes parkolási lehetőség áll rendelkezésre. Néhány perces sétatávon belül bevásárlási lehetőségek, iskola, óvoda, uszoda, tömegközlekedés és még hosszasan sorolhatnám. Az ingatlan per-, teher és igénymentes.,

Megtekintése rugalmasan megoldható.

Az ár irányár.

Hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 05.

3 szobás panellakások ára Százhalombattán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Százhalombatta m² ár
959 e Ft
980 e Ft 2%
Ennek az ára
Százhalombatta átlagár
58.5 M Ft m Ft
65.5 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Százhalombatta, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Gödöllő, Erzsébet lakótelep, Szent István tér
Eladó panellakás

Gödöllő

66.5 M Ft
2 szoba
58 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

76.6 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

52 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.7 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

69.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

76.6 M Ft
3 szoba
70 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Százhalombatta, Erkel Ferenc körút
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Dunakeszi
Eladó panellakás

Dunakeszi

85.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.7 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.4 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

53.5 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Táborfalva
Eladó panellakás