Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Pécs, földszint

+ 5 kép 1/8
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 016 667 Ft/m2
2 szoba
54 m²
földszint
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999156
Benkő Klaudia Ingrid
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécs-Uránvárosban, a Páfrány utcában eladó egy 10/földszinti, teljeskörűen és frissen felújított, tulajdoni lap szerint 54m2 alapterületű, 2 szobás, erkélyes, klímás, egyedi mérős panel lakás szigetelt épületben saját tárolóval!
Felújítás és felszereltség:
Teljes víz- és villanyvezeték csere
Új külső és belső nyílászárók
Minőségi vízálló parketta
Modern, gépesített konyha: beépített Gorenje sütő és főzőlap szagelszívó mosogatógép
Klímaberendezés
Az energetikai tanúsítvány szerint A+ besorolású a szigetelt homlokzatnak és a távhőnek köszönhetően!
Az ingatlant személyesen is láttam, további értékes információkért érdeklődjön akár hétvégén/ünnepek alatt is!
Benkő Klaudia 0670/614-6481

Referencia szám: LK012069

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1017 e Ft
977 e Ft -4%
Ennek az ára
Pécs átlagár
54.9 M Ft m Ft
45.8 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út