BAM Living

Eladó panellakás
Pécs, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
45 990 000 Ft45.99 M Ft 919 800 Ft/m2
2 szoba
50 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999152
Kriszbacher János
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécsen, Siklósi úton, 4 emeletes társasház 2. emeletén eladó egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes, teljes felújításon átesett lakás.Főbb jellemzők:50 m² világos lakás tágas terekkel,új külső ,belső nyílászárók átépített konyha, beépített gépekkel felújított fürdő, új burkolatok mindenhol klíma közös tárolóingyenes parkolási lehetőségKiváló választás családoknak, pároknak, kisállattal költözőknek, illetve befektetésnek is, elhelyezkedése miatt könnyen kiadható.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Elsősorban Baranyai ingatlanok eladásával, vételével kapcsolatban állok rendelkezésére, de bérbeadással is foglalkozom. Ha a vételhez hitelre, CSOK+-ra, FALUSI CSOK-ra, BABAVÁRÓRA, ügyvédre, energetikai tanúsítványra van szüksége, kérem hívjon! További információkért hívjon bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!

Referencia szám: LK023936-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
920 e Ft
1021 e Ft 10%
Ennek az ára
Pécs átlagár
45.99 M Ft m Ft
77.7 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Komló, Hegyhát utca 9
Eladó panellakás

Komló

16.99 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás