Aerogate Homes

Eladó panellakás
Pécs, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 248 077 Ft/m2
2 szoba
52 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 509
Szabó Ágnes
Pécs Király utca 75 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó panellakás Pécsen, ne maradjon le róla! Pécs, Építők útja Uránváros! Eladásra kínálunk egy 52 m?-es alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakást egy 4 szintes panelház 3. emeletén. Az ingatlan teljes körű felújítás alatt áll, amely a következőket foglalja magában: villany- és vízvezetékek teljes cseréje és korszerűsítése, új nyílászárók és beltéri ajtók, padló burkolatok, teljes fürdőszoba felújítás új szaniterekkel, valamint új konyhabútor beépített gépekkel. A munkálatok jelenleg is folynak, és várhatóan február végére költözhető állapotú lesz. Ez a lakás ideális fiataloknak, pároknak vagy befektetőknek egyaránt! Lokáció, Orvos Tudományi Egyetem közelsége miatt nagy a kereslett a környéken található lakásokra. Úgy mint vásárlási vagy albélő szándékkalkeresők egyaránt Tegyen ajánlatot még ma, ne maradjon le erről a kiváló elhelyezkedésű, felújított panellakásról Pécs egyik keresett részén! Ha szeretne további részleteket tudni vagy megtekintést egyeztetni, kéressen bátran!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1248 e Ft
962 e Ft -30%
Ennek az ára
Pécs átlagár
64.9 M Ft m Ft
50.6 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

43.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba