Eladó panellakás
Pécs, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Pécs-Mecsekoldal belvároshoz közeli részén, a Jurisics Miklós utcában eladó egy 67 m2-es, 2+1 szobás, 1. emeleti, keleti tájolású, távfűtéses panellakás.Közel az egyetemekhez, a belvároshoz, de már mecseki hangulatban. A jó buszközlekedéssel a város minden pontja könnyen elérhető.Bölcsőde, óvoda, iskola, háziorvos, gyógyszertár, Coop áruház pár méterre megtalálhatóak.Saját otthonnak és befektetésnek is jó választás. Egyetemek, belváros gyalogosan 8 peren belül elérhető, mégis békés nyugodt környezetben található.
73900000 Ft
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 01.
3 szobás panellakások ára Pécsett
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pécs, 1. emelet