Aerogate Homes

Eladó panellakás
Pápa, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
44 750 000 Ft44.75 M Ft 844 340 Ft/m2
2 szoba
53 m²
3. emelet
építés éve:1984

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 315
Verrasztó Edina Irén
OTP Ingatlanpont Pápa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

ELADÓ NAPFÉNYES, FELÚJITOTT LAKÁS PÁPÁN! Veszprém vármegyében, Pápán a Kilián lakótelepen kínálok megvételre egy 53 m2-es, modern, felújított, 2 szobás, kiváló elosztású, társasházi panellakást. Az ingatlan nappaliból, egy külön bejáratú, tágas és napfényes lakószobából, konyhából, kádas fürdőszobából, WC-ből, beépített szekrénnyel ellátott, tágas előszoba-közlekedőből, valamint pincében és a félemeletnél lévő tárolóból áll. A nappalihoz franciaerkély kapcsolódik. A lakás jó elosztású, világos, teljeskörű felújításon esett át. A társasház rendezett, ápolt, csendes, zöldövezeti részen található. A szobák laminált parketta burkolatúak, a többi helyiség járólap borítású. Az otthon melegéről egyedi mérőkkel ellátott házközponti fűtés gondoskodik. Az új nyílászárók modern, műanyag kivitelűek. Az igényes burkolataiban összhangot mutató lakás szép beépített konyhabútorzattal rendelkezik. Az egyedi mérőórákkal rendelkező ingatlan közös költsége, 24 500 Ft. Ajánlom mindenkinek, aki egy alacsony rezsi költségű, energia igényű lakásban, nyugodt, tiszta környezetben szeretné mindennapjait tölteni. A tömb elhelyezkedése nagyon kedvező, a közelben találhatók boltok, étterem, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, óvoda, bölcsőde, iskola, buszmegálló. Parkolás a lakótelep területén ingyenes. Könnyen megközelíthető a belváros, akár gyalogosan is. A helyi járat rendszeresen közlekedik. Valamennyi bútor a lakásban a vételár részét képezi. Ugyancsak a vételár része 1 közös tároló helység, illetve félemeletnél tároló. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciót kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is. Az ingatlanról készült alaprajz, illetve fényképfelvételek az OTP ingatlanpont szellemi tulajdonát képezik. Az ingatlan megfelel a fix 3%-os Otthon Start Hitelprogram feltételeinek! Amennyiben felkeltette érdeklődését az általam kínált ingatlan, NE SZALASSZA EL EZT A FIGYELEMRE MÉLTÓ LEHETŐSÉGET, HÍVJON MA!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

44750000 Ft
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, esetleg bármivel kapcsolatban kérdése lenne, keressen Bizalommal! Verrasztó Edina: +36703156380

Referencia szám: M320861-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pápán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pápa m² ár
844 e Ft
744 e Ft -14%
Ennek az ára
Pápa átlagár
44.75 M Ft m Ft
37.3 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pápa, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pápa
Eladó panellakás

Pápa

25.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

36.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonalmádi
Eladó panellakás

Balatonalmádi

58 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Várpalota, Jókai utca
Eladó panellakás

Várpalota

41 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

37.49 M Ft
1 + 3 szoba
69 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

37.49 M Ft
1 + 3 szoba
69 m²
Berhida
Eladó panellakás

Berhida

35.99 M Ft
2 szoba
39 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

44.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

44.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

24.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

36.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

30.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

43.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Klapka György utca
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

44.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

36.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sződ
Eladó családi ház

Sződ

116 M Ft
5 szoba
136 m²
Cece
Eladó családi ház

Cece

69.8 M Ft
4 szoba
215 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12