City Pearl

Eladó panellakás
Nyíregyháza, Belváros, Őz köz, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
50 000 000 Ft50 M Ft 1 086 957 Ft/m2
2 szoba
46 m²
1. emelet

Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 655
Nagy Ibolya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Nyíregyháza, a Belváros szívében, az Őz közben, 1. emeleti, 46 nm-es, teljesen felújított, bútorozott, gépesített, panel lakás eladó, 4 emeletes társasházban. Az ingatlanban 2 külön nyíló szoba található, az egyik hálószoba, a másik pedig egy nagyobb méretű szoba. Tágas világos a konyha, tartozik hozzá egy kis kamra is, a nagy fürdőszoba sarokkáddal, WC-vel van ellátva. A nagy szobában 1 éves a hűtő fűtő klíma. A lakás fűtése mért távhő. A lakás adottságainak köszönhetően nagyon alacsony fűtésszámlával rendelkezik, nagyon kis rezsijű!

További adottságok:

-hőszigetelt műanyag nyílászárók

-elektromos hálózat kicserélve

-saját pince

-a lakás tehermentes

-azonnal költözhető, nem lakott

-a lakástól pár percre vannak az üzletek

Az ingatlan csendes, parkra néz. A társasház melletti parkolóban gépjárművek részére a parkolás ingyenes. Előre egyeztetett időpontban megtekinthető, akár hétvégén is. A csok és a 3 %-os Start hitel is felvehető!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 03. 13.

2 szobás panellakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
1087 e Ft
515 e Ft -111%
832 e Ft -31%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
50 M Ft m Ft
28.3 m Ft -77%
40.2 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, Őz köz, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Mátészalka
Eladó panellakás

Mátészalka

31 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza, Belváros, Toldi utca
Eladó panellakás

Nyíregyháza

35.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca