River Life

Eladó panellakás
Komló, 4. emelet

29 900 000 Ft29.9 M Ft 506 780 Ft/m2
2 szoba
59 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 314
Horváth Enikő
Selling Pécs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Komló Körtvélyes városrészében, szigetelt, 4 emeletes társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy 59 m²-es, egyedileg kialakított, felújított lakást.

Elosztása:
-Konyha + étkező,
-2 külön nyíló – klimatizált – szoba
-Külön fürdőszoba és WC
-Az erkély beépítésre került és burkolt.

A felújítás során új villanyvezetékek kerültek kiépítésre, valamint a belső terek modern kialakítást kaptak. Fűtése távhő egyedi mérővel.

Társasház jellemzői:
-külső szigetelés
-új tető
-megtakarítással rendelkező, rendezett lakóközösség
-alagsorban közös tároló
-tervezett fejlesztések: hátsó lépcső felújítása, földszinti nyílászárók cseréje

Költségek:
-közös költség: 13.900 Ft (szemétszállítás, takarítás, biztosítás, felújítási alap)
-átlagos rezsi: kb. 30–35.000 Ft

Parkolás közterületen megoldott, a házat csendes, nyugodt lakóközösség jellemzi.

Az ingatlan per- és tehermentes, rövid időn belül birtokba vehető.

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

Irányár: 29.900.000 Ft

A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek. Az esetleges elírásokért és változtatásokért felelősséget nem vállalunk. A hirdetés nem keletkeztet ajánlati kötöttséget.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

2 szobás panellakások ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
507 e Ft
467 e Ft -9%
Ennek az ára
Komló átlagár
29.9 M Ft m Ft
25.6 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Komló, Cserma utca
Eladó panellakás

Komló

22.9 M Ft
2 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Komló, Vértanúk utca
Eladó panellakás

Komló

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

29 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Komló, Körtvélyes utca 24
Eladó panellakás

Komló

26.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Komló, Vértanúk utca
Eladó panellakás

Komló

29.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

26.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

31.7 M Ft
2 + 1 szoba
57 m²
Komló, Hegyhát utca 5
Eladó panellakás

Komló

27 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Komló, Vértanúk utca
Eladó panellakás

Komló

33.5 M Ft
1 szoba
56 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba