NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Komló, Nagyszántó utca, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
26 500 000 Ft26.5 M Ft 384 058 Ft/m2
3 szoba
69 m²
3. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 571
Casa4you ingatlaniroda
Kőnig Gábor e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó 3 szobás, panorámás lakás Komlón, a Nagyszántó utcában Komló kedvelt, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy 69 m²-es, 3 szobás, erkélyes panel lakást a Nagyszántó utcában, a társasház 3. emeletén.

A lakás elosztása praktikus:három különnyíló szoba, konyha, fürdőszoba, WC, közlekedő és erkély tartozik hozzá.

Az ingatlan megkímélt, retro állapotú, így az új tulajdonos saját ízlése szerint újíthatja fel.
Főbb jellemzők:
• 69 m² alapterület
• 3 különnyíló szoba
• 3. emeleti elhelyezkedés
• erkély, szép panorámával
• csendes, zöld környezet
• azonnal birtokba vehető

A közelben sport- és szabadidős területek, zöldfelületek, mindennapi ellátáshoz szükséges szolgáltatások megtalálhatók. Ideális választás családoknak és befektetésnek is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

3 szobás panellakások ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
384 e Ft
268 e Ft -43%
Ennek az ára
Komló átlagár
26.5 M Ft m Ft
15.9 m Ft -67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, Nagyszántó utca, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

27 M Ft
2 szoba
39 m²
Komló, Vértanúk utca
Eladó panellakás

Komló

33.5 M Ft
1 szoba
56 m²
Komló, Alkotmány utca
Eladó panellakás

Komló

23.5 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Komló, Hegyhát utca 8
Eladó panellakás

Komló

29.9 M Ft
2 szoba
59 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

26.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Komló, Kossuth Lajos utca 77
Eladó panellakás

Komló

30.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

19.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Komló, Hegyhát utca 9
Eladó panellakás

Komló

16.99 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Hegyhát utca 9
Eladó panellakás

Komló

16.99 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

31.7 M Ft
2 + 1 szoba
57 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

18 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²