River Life

Eladó panellakás
Komló, földszint

+ 12 kép 1/15
29 000 000 Ft29 M Ft 630 435 Ft/m2
2 szoba
46 m²
földszint
építés éve:1974

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bayerné Erős Brigitta
Otthon Centrum Pécs - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Komló közkedvelt Szilvás városrészében vár ez a kedves, földszinti lakás, ami nemcsak első otthonnak szuper választás, hanem idősebbek számára is igazán kényelmes megoldás. Nincs lépcsőzés, nincs bonyodalom – csak egy nyugodt, élhető tér, ahová jó megérkezni.

A **46 m²-es, 1,5 szobás lakás** barátságos hangulatú, jól kihasználható terekkel. A világos nappali kellemes központja lehet a mindennapoknak, a külön nyíló szoba pedig nyugodt pihenést biztosít. Minden pont annyi, amennyire szükség van – se több, se kevesebb.

Amiért könnyű megszeretni:

* **földszinti elhelyezkedés** – kényelmes, lépcsőmentes élet
* **kis erkély (4 m²)** – egy csésze kávé a friss levegőn mindig jól esik
* **távfűtés + klíma** – egész évben kellemes hőmérséklet
* **jó állapot** – ide tényleg csak költözni kell
* **tehermentes** – gyors, gördülékeny vásárlás

A környék csendes és barátságos, minden fontos dolog pár perc sétára: bolt, pékség, gyógyszertár. Közlekedni is egyszerű, így a mindennapi ügyintézés sem macerás.

Ez a lakás egy olyan hely, ahol könnyű otthon érezni magad – legyen szó első lakásról vagy egy nyugodtabb, kényelmesebb életszakaszról.

Ha szívesen megnéznéd élőben, keress nyugodtan – örömmel megmutatom!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
630 e Ft
467 e Ft -35%
Ennek az ára
Komló átlagár
29 M Ft m Ft
25.6 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Komló, Körtvélyes utca 24
Eladó panellakás

Komló

26.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Komló, Vértanúk utca
Eladó panellakás

Komló

29.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Magyaregregy, Kossuth utca
Eladó családi ház

Magyaregregy

36.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Komló, Kossuth Lajos utca 77
Eladó panellakás

Komló

30.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

19.5 M Ft
2 szoba
48 m²
Komló, Cserma utca
Eladó panellakás

Komló

22.9 M Ft
2 szoba
59 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

32.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

18 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Cserma utca 6
Eladó panellakás

Komló

28 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

27 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Megyer, Fellbach
Eladó téglalakás

Pécs

42.5 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
Komló, Vértanúk utca
Eladó panellakás

Komló

33.5 M Ft
1 szoba
56 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

12 M Ft
1470 m²
0 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

26.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Komló
Eladó panellakás

Komló

32.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló
Eladó panellakás