NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Győr, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
49 990 000 Ft49.99 M Ft 943 208 Ft/m2
2 szoba
53 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696998018
Matyiné Bak Orsolya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Adyváros kedvelt részén egy 53 m²-es, 3. emeleti panel lakás, amely kiváló lehetőség első lakásnak, befektetésnek vagy akár kiadásra is.

Az ingatlan jelenlegi állapotában is lakható, egy tisztasági festést követően akár azonnal költözhető. Elosztása rendkívül praktikus és élhető: 1 külön nyíló szoba, egy tágas nappali, konyha, külön helyiségben található fürdőszoba és WC, valamint egy kényelmes, tágas előtér biztosítja a mindennapi komfortot.

A lakás világos, jó adottságokkal rendelkezik, így új tulajdonosa könnyedén saját ízlésére formálhatja. Ideális választás lehet fiatal pároknak, egyetemistáknak, egyedülállóknak, de befektetők számára is remek lehetőséget kínál kedvező elhelyezkedése miatt.

Lokáció szempontjából is kiváló választás, hiszen a közelben minden megtalálható, ami a mindennapokhoz szükséges: boltok, iskola, óvoda, buszmegálló, gyógyszertár, bevásárlási lehetőségek és egyéb szolgáltatások mind karnyújtásnyira elérhetőek. Győr belvárosa is gyorsan és könnyedén megközelíthető.

Ha egy jó elhelyezkedésű, praktikus elosztású lakást keres, amelyben rengeteg lehetőség rejlik, akkor ezt az ingatlant érdemes megtekinteni!

Banksemleges hitelügyintézéssel állok rendelkezésre, további információért és megtekintésért hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
943 e Ft
1007 e Ft 6%
Ennek az ára
Győr átlagár
49.99 M Ft m Ft
51.1 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

62.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

40.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság körút
Eladó panellakás

Győr

42.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr, Szabadhegy, Szent Imre út
Eladó panellakás

Győr

47.7 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Badacsonytomaj
Eladó családi ház

Badacsonytomaj

285 M Ft
4 szoba
230 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

16.9 M Ft
6 szoba
160 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

79.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

590 M Ft
8 szoba
340 m²
Mencshely
Eladó családi ház

Mencshely

99 M Ft
3 szoba
126 m²
Érsekcsanád
Eladó családi ház