River Life

Eladó panellakás
Győr, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
47 990 000 Ft47.99 M Ft 774 032 Ft/m2
3 szoba
62 m²
3. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Páter József
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Győr kedvelt városrészében, Adyvárosban kínálunk megvételre egy 62 m²-es, 3 szoba + hallos elrendezésű, jó adottságokkal rendelkező lakást.
Az ingatlan praktikus kialakítású: három külön nyíló szoba, tágas fürdőszoba, konyha, külön WC, valamint egy beépített loggia áll rendelkezésre, amely tovább növeli a hasznos életteret.
A lakás egy társasház 3. emeletén helyezkedik el, csendes, barátságos lakóközösségben.
Főbb jellemzők:
•62 m² lakótér
•3 szoba + hall
•beépített loggia
•külön WC
•ingyenes parkolás a környéken
Elhelyezkedése kiváló: a közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható, többek között iskola, óvoda, játszótér, bevásárlási lehetőségek, valamint a Győr Pláza is könnyen elérhető.
Az ingatlan kisebb ráfordítással igazán otthonos, kényelmes lakássá alakítható.
További információkért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal!

Energetikai besorolás: DD

Hitelre van szüksége? Mi segítünk a legjobb megoldás megtalálásában!
Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként teljes körű, díjmentes hitelügyintézéssel, valamint biztosítási megoldásokkal áll rendelkezésére. Kollégáink személyre szabott ajánlatokkal segítenek, hogy Ön a legkedvezőbb lehetőséget választhassa.
Kérje ajánlatunkat bizalommal munkatársainktól!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
774 e Ft
1147 e Ft 33%
Ennek az ára
Győr átlagár
47.99 M Ft m Ft
55.5 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság körút
Eladó panellakás

Győr

42.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

40.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

40.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Jobbágyi
Eladó családi ház

Jobbágyi

399 M Ft
7 szoba