City Pearl

Eladó panellakás
Győr, 8. emelet

+ 11 kép 1/14
51 900 000 Ft51.9 M Ft 837 097 Ft/m2
3 szoba
62 m²
8. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Wunder Imola Réka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Győr Adyvárosban szigetelt, egyedi mérős panellakás eladó azonnali költözési lehetőséggel!

-panelprogramos
-egyedi fűtésmérős
-erkélyes
-62nm
-3 szobás
-8. emeleti tíz emeletes tömbben
-szép kilátással (nem közvetlenül egy másik tömbre)
-Barátságpark a ház mellett, ahol sportolási lehetőség is van, illetve játszótér
-a lakás csendes és nagyon világos mivel magasabban van
-kelet, nyugati tájolású
-műanyag nyílászárók redőnnyel
-tehermentes, azonnal birtokbavehető, kiadható
-kultúrált lépcsőház és lakóközösség
-közösktg: 13.500 Ft
-a ház strangjait, vízvezetékeit cserélték
-házban a villanyfővezetéket tavasszal cserélik amit a tulajdonos már kifizetett

A lakáshoz saját tároló tartozik!

Tulajdonságai miatt értékálló ingatlan, mind otthonnak, mind befektetésre, kiadásra ajánlom.

Az erkélyes szobáról nincs kép, mert jelenleg raktárfunkciót lát el. Kulcsok nálam! Gyere nézd meg élőben!

Hitelre van szüksége??
Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére!
Kérje személyre szabott ajánlatunkat Kollégáinktól!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
837 e Ft
1147 e Ft 27%
Ennek az ára
Győr átlagár
51.9 M Ft m Ft
55.5 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 8. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

58.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

58.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr, Szabadhegy, Szent Imre út
Eladó panellakás

Győr

47.7 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

62.99 M Ft
2 szoba
49 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Seregélyes