Eladó panellakás
Debrecen, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Debrecen Belvárosában, a Pláza szomszédságában kínálunk megvásárlásra egy nappali + 1 hálószobás lakást, lifttel rendelkező, zárt folyosós épületben!
Főbb jellemzők:
- 52 nm alapterület
- 2 külön nyíló szoba
- erkély
- jó elosztás, külön fürdő és WC
- műanyag nyílászárók
- mért távhős fűtés
- per és tehermentes, rövid határidővel birtokba vehető lakás.
Energetikai besorolása: D
A lakás esztétikailag korszerűsítés előtt áll, állapota lehetőséget kínál, hogy leendő tulajdonosa saját ízlése szerint alkossa meg belőle álmai otthonát, vagy befektetését.
Érdeklődését örömmel fogadom akár hétvégi napokon is!
Referencia szám: LK011353-ZE
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 04. Utoljára módosítva: 2026. 06. 04.
2 szobás panellakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, 3. emelet