River Life

Eladó panellakás
Debrecen, Belváros, 2. emelet

67 000 000 Ft67 M Ft 1 367 347 Ft/m2
1 + 1 szoba
49 m²
2. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 387
Szabó Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

NYUGODT OTTHON, ZÁRT UDVAROS KÖRNYEZETBEN - ÚRRÉTJE VÁROSRÉSZ

67M Ft | nettó 49,71 m² | bruttó 52,77 m² | 3,06 m² erkély

A társasház saját, elkerített udvarral rendelkezik, privát játszótérrel, a gondozott kertet pedig gondnok tartja rendben. Ideális választás első otthonnak, pároknak vagy akár kisgyermekes családoknak is.

AMI IGAZÁN SZERETHETŐVÉ TESZI:
• Belső udvarra néző, csendes lakás
• Külön konyha és étkező
• 1 egész szoba + 1 félszoba
• Felújított fürdőszoba WC-vel
• 3,06 m²-es erkély
• Önálló, kb. 3 m²-es pince
• Fa nyílászárók dupla üvegezéssel
• Gáz cirkó kazán
• Hűtő-fűtő klíma
• Átlagos állapot – igény szerint alakítható
• Kedvező közös költség: 8.122 Ft/hó

Írj üzenetet vagy hívj most, és nézd meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

2 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Debrecen m² ár
1367 e Ft
746 e Ft -83%
1054 e Ft -30%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Debrecen átlagár
67 M Ft m Ft
42 m Ft -60%
63.5 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca