BAM Living

Eladó panellakás
Debrecen, 9. emelet

+ 11 kép 1/14
58 700 000 Ft58.7 M Ft 1 107 547 Ft/m2
2 szoba
53 m²
9. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 929
Dr. Katonáné Szolodun Marina
Debrecen Kürtös utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 9. emeleti, 53 m?-es, 2 szobás, loggiás társasházi lakás.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, így saját részre és befektetésnek egyaránt jó választás. A közelben néhány perc sétával elérhető SPAR, gyógyszertár, orvosi rendelő, iskola és buszmegálló, így a mindennapi élethez minden adott.

Főbb jellemzők:

- 53 m? alapterület

- szobákban laminált padló, a többi helyiségben hidegburkolat

- járólap cseréje korábban megtörtént

- távfűtés

- 10 emeletes, liftes társasház 9. emeletén

- közös költség: 19.350 Ft/hó

- jól alakítható belső tér, sok átalakítási lehetőség

Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

További információért és megtekintésért hívjon bizalommal, akár hétvégén is. Igény esetén kedvezményes lakásvásárlási és felújítási hitelek elérhetők irodánkban, OTP háttérrel.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1108 e Ft
1055 e Ft -5%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
58.7 M Ft m Ft
63.5 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 9. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Hajdúszoboszló, Major
Eladó panellakás

Hajdúszoboszló

37.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen, Tócóskert, Derék utca
Eladó panellakás

Debrecen

54 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen
Eladó panellakás