Avico Greentop

Eladó panellakás
Debrecen, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
59 500 000 Ft59.5 M Ft 1 101 852 Ft/m2
2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234083
Holb Dániel Attila
Duna House Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Teljesen felújított 2 szobás lakás eladó Debrecenben, a Műszaki Kar közelében!

Eladó, egy első emeleti 53 m²-es, két külön nyíló szobás, igényesen és teljeskörűen felújított lakás kiváló lokációval.

Főbb jellemzők:

- műanyag nyílászárók redőnnyel
- új bejárati és beltéri ajtók
- új villany- és vízvezetékrendszer
- beépített bútorok és gépek az árban
- gardrób
- praktikus elrendezés

Ideális első otthonnak, pároknak vagy befektetésnek, hiszen az egyetem közelsége miatt könnyen kiadható.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1102 e Ft
1055 e Ft -4%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
59.5 M Ft m Ft
63.5 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Tócóskert, Derék utca
Eladó panellakás

Debrecen

54 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi