Avico Greentop

Eladó panellakás
Debrecen, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
79 500 000 Ft79.5 M Ft 1 089 041 Ft/m2
3 szoba
73 m²
3. emelet
építés éve:1993

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234098
Szatmári Éva
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Debrecen, Tócóvölgy kedvelt részén eladó egy 73 m²-es, felújított, erkélyes lakás

Debrecen egyik legnépszerűbb városrészében, Tócóvölgyben eladó egy 73 m²-es, nappali + 2 szobás, 3. emeleti, igényesen felújított lakás egy 4 szintes, rendezett társasházban.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: minden, a mindennapi élethez szükséges szolgáltatás pár perc sétával elérhető. A közelben megtalálható többek között Lidl, ALDI, Spar, Penny, Coop, piac, pékség, hentes, patika, posta, jégcsarnok, kondipark, játszótér, valamint több buszmegálló is. A kiváló tömegközlekedésnek köszönhetően a város szinte bármely pontja gyorsan megközelíthető.

A társasházat zöld parkok veszik körül, közvetlen közelében pedig egy 20 hektáros rét kínál lehetőséget sétára, sportolásra, családi kikapcsolódásra vagy kutyasétáltatásra. A közeljövőben a területen egy 11 hektáros ökopark épül, 3 hektáros tóval, tanösvénnyel, sportpályákkal, játszóterekkel és közösségi terekkel, ami hosszú távon jelentős értéknövekedést biztosít a környék ingatlanjai számára.

A lakás főbb jellemzői:

műanyag nyílászárók redőnnyel és rovarhálóval

mért távhős fűtés rádiófrekvenciás mérőórával

inverteres klímaberendezés a nappaliban

mindkét hálószobában egyedi, beépített szekrény (a vételár része)

modern konyha gránit mosogatóval, beépített elektromos sütővel és főzőlappal

szobákban laminált parketta, a többi helyiségben járólap

DK–ÉNY-i tájolás

önálló, zárható pincetároló

ingyenes parkolás a ház előtt és környékén

kis lakóközösségű, igényes, rendezett társasház

Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, gyorsan birtokba vehető.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1089 e Ft
1002 e Ft -9%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
79.5 M Ft m Ft
66 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen