Oasis Residence

Eladó panellakás
Debrecen, 9. emelet

+ 16 kép 1/19
64 900 000 Ft64.9 M Ft 940 580 Ft/m2
4 szoba
69 m²
9. emelet
építés éve:1977

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234097
dr. Urszuly Gábor
Duna House Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Panorámás lakás a Csapó utcán Alakítsa ki a saját fészkét!Kiemelt ajánlat!Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Csapó utcán várja Önt ez a 69 nm-es, nagy lehetőségeket rejtő lakás. Ha nem fél a felújítástól, és álmai otthonát szeretné kialakítani, megtalálta a tökéletes alapot!Amitől különleges:Kilátás, ami magával ragad: A IX. emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően gyönyörű, páratlan panoráma tárul elénk a városra. Képzelje el a reggeli kávét az erkélyen!Helyszín: A Belváros karnyújtásnyira van! Séta, bicikli, busz/villamos minden egyszerűen elérhető. A tömegközlekedés tényleg kiváló.Elosztás: 2 nagyszoba és 2 félszoba jelenti a teret, ami ideális akár egy családnak is, de befektetésnek is tökéletes a külön nyíló szobák miatt.Felújítás és Befektetési lehetőség:Állapot: A lakás jelenleg felújítandó. Ez a legjobb hír: nem kell mások ízléséhez alkalmazkodnia, nulláról építheti fel a saját stílusát!Befektetés: A kiváló helyszín miatt könnyen és gyorsan kiadható, így remek bevételi forrás is lehet.Ne maradjon le erről a fantasztikus lehetőségről! Hívjon ma, nézzük meg együtt, mekkora potenciál van ebben a Csapó utcai lakásban!Pénzügyek és SzolgáltatásokAz ingatlan alkalmas a kedvezményes CSOK és a 3% -os hitel igénylésére! Szakértőink segítenek a teljes pénzügyi ügyintézésben.Fontos! A vevőink számára minden szolgáltatás ingyenes!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
941 e Ft
960 e Ft 2%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
64.9 M Ft m Ft
73.6 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 9. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen, Tócóskert, Derék utca
Eladó panellakás

Debrecen

54 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen, Tócóskert, Derék utca
Eladó panellakás

Debrecen

54 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

51.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

75.5 M Ft
3 szoba