Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Cegléd, 10. emelet

+ 5 kép 1/8
36 500 000 Ft36.5 M Ft 1 042 857 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
10. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 252
Czinege Péter Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

NINCS FELSŐ SZOMSZÉD, VAN PANORÁMA! FELÚJÍTOTT 35 NM-ES MÁSFÉL SZOBÁS LAKÁS AZONNALI KÖLTÖZÉSSEL LIFTES HÁZBAN ELADÓ!

Szeretne minden reggel a város felett ébredni? Keresi azt az otthont, ahol a felújítás terhét már levették a válláról? Megtalálta! Cegléd kedvelt részén, a Jászberényi úton eladó egy 10. emeleti, 35 m2-es, minden részletében modernizált, azonnal költözhető lakás.

Miért ezt válassza a piaci kínálatból? Míg a környéken sok a lift nélküli 4. emeleti lakás, itt kényelmes hívólift repíti a csúcsra. Ellentétben a hasonló árú egyszobásokkal, ez az ingatlan praktikus másfél szobás elrendezésű: a 16 m2-es nyugati tájolású nappali mellett egy 6,4 m2-es félszoba is rendelkezésre áll, ami tökéletes hálónak , gyerekszobának, home officenak vagy a jelenleg használt étkező funkcióra is!

Műszaki extrák, amikért nem kell külön fizetnie:
Teljes biztonság: Ma egy megbízható villanyszerelőt találni hónapok kérdése. Itt minden ki van cserélve, a vevőnek csak a kulcsot kell elfordítania. Új villanyvezetékek, új fa bejárati ajtó és kamerával megfigyelt lépcsőház. Ezt a nyugalmat kínálja a lakás.

Modern gépészet: Új radiátorok, hűtő-fűtő klíma, új hőszigetelt műanyag ablakok redőnnyel és szúnyoghálóval.

Garantált meleg, alacsony rezsi: Panelprogramos, szigetelt falak, beázásmentes zárószint dekoratív álmennyezettel.

Minőségi belső: Modernizált fürdőszoba és konyha beéptett szekrényekkel és új burkolattal, a szobákban igényes laminált padlóval.

Amiért imádni fogja:
A lakás tájolása nyugati, így a délutáni fényekben úszó nappaliból lenyűgöző panoráma nyílik a városra. Az előtér tágas, ott egy kombinált hűtő is kényelmesen elfér. A beépített szekrények pedig rengeteg helyet spórolnak Önnek mind a szobában, mind a konyhában. A többi bútorzat megegyezés tárgyát képezi. A belső terek világosak, a burkolatok (laminált padló, modern csempe) állapota kifogástalan, csupán egy tisztasági festést igényelnek az új lakó ízlése szerint akár egy divatos bézs színűre a jelenlegi mediterrán stílusú harsány színek helyett.
Az ingatlan tehermentes, jelenleg nem lakott, azonnal költözhető! A társasház rendezett, a lakóközösség barátságos, a földszinten pedig közös tároló segíti a mindennapokat. Ez a lakás azoknak készült, akik kerülik a felújítással járó kockázatokat, és fontos számukra a fenntartható, alacsony rezsi.

1. Célcsoport: Fiatal pár / Első lakást vásárló:
A másfél szoba a hívószó, hisz az ingatlanpiacon jelenleg található kisméretű lakások közül az egyszobás garzonba nem költözik be egy pár hosszabb távra vagy egy kisgyerekes szülő. Itt a félszoba miatt két teljes értékű funkciót kap ! Ráadásul itt nincs felső szomszéd, ami a privát szféra garanciája.Hangsúlyozzuk, hogy itt nem kell szétverni a lakást, mert a vezetékek, a radiátorok,hőszigetelt nyílászárók, burkolatok ...újak.

2. Célcsoport: Kertből a kényelembe (Idősebb párok/egyedülállók):
Nekik ez a lakás a szabadságot jelenti. Elfogytak az erők a fűnyíráshoz, a tetőjavításhoz és a kerti munkához? Olyan helyet keresnek, ahol nem kell szakemberekkel hadakozni pl a régi vezetékek miatt? A lakás gépészete (vezetékek, radiátorok) teljesen új, így Önnek csak a pihenéssel kell foglalkoznia. Ráadásul itt minden sétatávolságra van és a jó elhelyezkedés miatt az orvos, a gyógyszertár és a bevásárlóközpont is pár perces sétával elérhetőek – nem kell többé autóba ülni minden apróságért.

3. Célcsoport: Befektető:
A lift+ lokáció + alacsony rezsi+ felújított+ tehermentes paraméterek a legfontosabbak. Ez a lakás üres, azonnal kiadható, és a panelprogram miatt tartja az értékét. Garantált a gyors kiadhatóság és a stabil hozam.

Lokáció: Gyalogosan a Spar, pékség, dohánybolt, húsbolt 2 percre, a háziorvosi rendelő és a gyógyszertár 5 percre, óvoda és általános iskola öt percre,helyi buszmegálló 2 percre található a lakástól .A parkolás a ház előtt INGYENES.
A tulajdonos nyitott a komoly, írásos vételi ajánlatokra a személyes megtekintést követően!
Irányár: 36,5 M Ft
Ne érje be kevesebbel: válassza a liftet a lépcsőzés helyett, a 1,5 szobát az 1 helyett, és a biztonságot a bizonytalanság helyett!

MIÉRT BIZTONSÁGOSABB RAJTUNK KERESZTÜL? Nem engedjük el a kezét az adásvétel után sem. Teljes körű, díjmentes hitelügyintézést (Otthon Start lakáshitel, CSOK Plusz, Piaci Lakáshitel, Babaváró kölcsön) és korrekt ügyvédi hátteret biztosítunk, így Önnek nem kell a papírmunka és a banki sorban állás miatt aggódnia.

Az adásvételi szerződéshez megbízható ügyvédi hátteret ajánlunk.
Ne maradjon le erről a lehetőségről, kérjen MEGTEKINTÉSI IDŐPONTOT még ma!
Akár otthonra vágyik, akár okos befektetésre, keressen bizalommal! Amennyiben el kell adnia a sajátját, arra is biztosítunk szolgáltatást. Hívjon és mondja el céljait!

Tekintsük meg együtt a lakást és szeressen bele!

A hirdetés tájékoztató jellegű, az ingatlanról pontos adatokat a megtekintést követően a tulajdonos által elmondottak alapján tudunk garantálni!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

36500000 Ft
Erd: Czinege Péter Csaba 06/70 252 0469

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
1043 e Ft
899 e Ft -16%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
36.5 M Ft m Ft
40.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd, 10. emelet

Eladó panellakások a környékről

Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Budaörs
Eladó panellakás

Budaörs

81.99 M Ft
3 szoba
60 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

62.5 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

45.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

39.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kistarcsa, Eperjesi út
Eladó panellakás

Kistarcsa

69.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Táborfalva
Eladó panellakás

Táborfalva

26.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd, Belváros, Kossuth Ferenc utca
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

46.9 M Ft
2 + 2 szoba
61 m²
Vác, Belváros, Dr.Csányi László körút
Eladó panellakás

Vác

63.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

46.9 M Ft
4 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

31.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Cegléd, Belváros, Kossuth Ferenc utca
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

39.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

46.9 M Ft
4 szoba
61 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás