Metrodom

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 8. emelet

+ 11 kép 1/14
45 000 000 Ft45 M Ft 1 285 714 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
8. emelet
építés éve:1973

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 329
Hegedűs Tibor
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában!
35 nm-es panellakás PÁRATLAN KILÁTÁSSAL a Dunára, Csepel Kertvárosban.
A másfél szobás lakás redőnyös, szúnyoghálós, műanyag nyílászárókkal, új bejárati ajtóval, biztonsági ráccsal felszerelt. A radiátorok is modern lapradiátorok. A fürdőszobát néhány éve modernizálták. A szobákban laminált parketta burkolat, a többi helyiségben hidegburkolat található. Távfűtésű. A ház csendes, rendezett.
Közelben Duna-parti sétány, park, játszótér, középiskola. A környék csendes, kultúrált.
Energetikai tanúsítvány nincs de adás vételig meg lesz oldva .Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is! FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%-os kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M327702-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1286 e Ft
1119 e Ft -15%
1279 e Ft -1%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
45 M Ft m Ft
56 m Ft 20%
71.5 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

115 M Ft
3 szoba
94 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67.275 M Ft
2 szoba
63 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

109.99 M Ft
2 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

128.888 M Ft
3 szoba
85 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

66.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
66 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft